english version

    

Banner

REJESTRACJA

Zarejestruj się.

Rejestrując się otrzymasz dostęp do dodatkowych opcji. »

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć co jest grane w Stodole?

UŻYTKOWNICY

Zarejestrowanych osób: 26943

W tej chwili na stronie jest:
17 gości i 0 użytkowników


Od 2005-08-29 odsłon 31244011

GOGOL BORDELLO,Sounds
Data koncertu: 2009-12-08, wtorek
Na koncercie wszystkie miejsca są stojące

Zespół Eugene\'a Hütza, odtwórcy głównej roli w głośnym debiucie reżyserskim Madonny \"Mądrość i seks\". Gogol Bordello to doskonała mieszanka ognistego punk rocka oraz muzyki cygańskiej, zespół znany ze wspólnych występów z Flogging Molly, Primusem czy grupą Cake!

Dziennikarze muzyczni uznają Gogol Bordello za nieco bardziej teatralną, cygańską odpowiedź na The Pogues! Inni dodają, że w bogatym instrumentarium Gogol Bordello (saksofon, akordeon, skrzypce, perkusja) słychać różnorodne wpływy od ... Beli Bartoka po ... Sonic Youth. Muzyka Gogol Bordello jest, jak widać, niezwykle eklektyczna - po ich koncertach można spodziewać się absolutnie wszystkiego!
Liderem założonej w 1999 roku formacji jest pochodzący z Ukrainy Eugene Hütz, który oprócz muzykowania zajmuje się także aktorstwem - poza rolą w obrazie Madonny znany jest także z występu w ekranizacji popularnej książki \"Wszystko jest iluminacją\". Muzyka formacji zainspirowana jest cygańskim folkiem, co pozostaje w związku z podstawowym składem grupy, w którym grają imigranci z Europy Wschodniej. W związku z folkowymi inklinacjami Gogol Bordello to doskonała propozycja dla wszystkich, których wiele lat lat temu uwiódł Goran Bregović. Oczywiście dźwięki generowane przez orkiestrę Gogol są jeszcze bardziej żywiołowe niż muzyka Bregovicia jednak korzenie artystów są bez wątpienia wspólne!

Pierwszy singiel Gogol Bordello ukazał się w roku 1999, od tamtego czasu ukazały się cztery płyty. Od 2005 formacja nagrywa dla uznanej wytwórni SideOneDummy Records. Za najlepszy krążek - najpełniej oddający żywiołowy charakter muzycznego oblicza Gogol Bordello - uznawany jest album \"Super Taranta!\" (2007). W 2010 roku ukaże się nowy album Gogol Bordello - piosenek z tego krążka można przedpremierowo spodziewać się podczas polskich koncertów!


Wejście do klubu od godz. 18:30

Na koncercie wszystkie miejsca są stojące
 

Ceny biletów
przedsprzedaż85 zł
w dniu koncertu95 zł

Punkty sprzedaży biletów
MiastoNazwaKontakt
 Eventim.pl http://www.eventim.pl 
 Shortcut http://www.shortcut.pl 
 Ticket On Line http://ticketonline.pl 
 Ticket Pro http://ticketpro.pl 
Warszawa Kasa Klubu "STODOŁA" ul. Batorego 10, 22 825 60 31, http://www.stodola.pl, czynna: pn-pt 9:00-21:00, sob 9:00-14:00 

Organizator: Go Ahead, www.go-ahead.pl

Dodano:2009-08-15 16:03

Wasze opinie (12)+ DODAJ komentarz

Wszystkie opinie »


Zapomniałem hasła

AKTUALNOŚCI

XXX konkurs im. Billa Haley

Do konkursu pozostały już niespełna 2 tygodnie, a my mamy dla Was informacje o członkach jury... »

La Coka Nostra w Polsce!

Z przyjemnością informujemy o tym, iż 26 kwietnia nasz klub przepełni solidna porcja rapu w wykonaniu La Coka Nostra- projektu powstałego z inicjatywy byłych członków formacji House of Pain. Obok tego wydarzenia trudno będzie przejść obojętnie... »

IMPREZY WEEKENDOWE

KONCERTY

Billy Talent, support: Maypole

2010-02-13, sobota
Kanadyjska gwiazda punk-rocka przyjedzie do Polski promować swój trzeci album „Billy Talent III”. Przed ich występem publiczność rozgrzeje zespół Maypole. BILETY W SPRZEDAŻY »

Walentynki bez prądu- IRA, support: Carrion

2010-02-14, niedziela
Zespół podczas walentynkowego koncertu zaprezentuje swoje największe przeboje w wersji akustycznej. Zanim jednak to nastąpi w roli supportu z krótkim setem akustycznym zaprezentuje się na scenie zespół Carrion. BILETY W SPRZEDAŻY »

XXX konkurs im. Billa Haleya

2010-02-15, poniedziałek
Rock'n'Rollowe szaleństwo już po raz 30 opanuje Stodołę. Zakończenie karnawału w naszym klubie byłoby nieważne bez rock'n'rollowego maratonu!!! Oprócz rewelacyjnej atmosfery podczas konkursu, dla wszystkich przygotowaliśmy kilka niespodzianek, uchylimy tylko rąbka tajemnicy... BILETY W SPRZEDAŻY »

NOWE ZDJĘCIA


2010-02-07, White Lies, fot. Rafał Nowakowski

© CKSPW Stodoła Wszelkie prawa zastrzeżone Hosting: InnerVision Projekt i wykonanie: Piotr Pastuszak