Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Jesteśmy otwarci przez cały tydzień!

Jesteśmy otwarci przez cały tydzień!

Data publikacji: 23 czerwca 2020

Począwszy od 12 czerwca, Klub Stodoła pełni również funkcję pubu, czynnego codziennie, od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 13:00. 

Kiedy życie daje cytrynę 🍋, my robimy z niej lemoniadę 🍹, a także ekstremalnie orzeźwiające koktajle, letnie drinki, przekąski oraz pełne pysznych składników kanapki! Wszystko to, wraz z bogatą ofertą zimnych piw 🍻 i napojów wysokoprocentowych od 12 czerwca czeka na Was w letniej odsłonie Klubu Stodoła, przy ul. Batorego 10! 🍸🎶 Przez całe lato Klub będzie czynny od poniedziałku do niedzieli.

►► SPRAWDŹ NASZE MENU ◄◄

Wakacyjną scenę Stodoły zainaugurował występ poznańskiej formacji Rat Kru, a tydzień później występ duetu Bloo Crane. 🎶 W Klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Do dyspozycji gości zostały udostępnione aż trzy przestrzenie - kameralny Backstage Bar, tropikalne i imprezowe Patio oraz Strefa Akustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult. 

NADCHODZĄCE WYDARZENIA:

 
-------------------------------------------------------------------
 
 
😷 Dbając o Wasze i nasze bezpieczeństwo, Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne. Dbamy o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. 🧼
 
Serdecznie zapraszamy! 🌸🌿
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31