Go to the contentGo to the menu
COHEN I KOBIETY

COHEN I KOBIETY

15 December 2024, Sunday, Warsaw, Hala Torwar

Date

15 December 2024
Otwarcie drzwi: 17:30
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:00

Venue

Hala Torwar, Warsaw

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Stodola.pl
TicketClub Polska
Otwarcie drzwi: 17:30
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:00

Koncert “Cohen i kobiety” już 15 grudnia w Warszawie! Na jednej scenie m.in. Daria Zawiałow, Julia Pietrucha, Kasia Sienkiewicz oraz Matylda Damięcka! 

15 grudnia 2024 w Warszawie odbędzie się koncert "Cohen i kobiety", będący hołdem dla twórczości Leonarda Cohena. Plejada cenionych polskich wokalistek zaprezentuje w hali COS Torwar wyjątkowe interpretacje najważniejszych utworów wybitnego kanadyjskiego barda i poety. O muzyczną oprawę wieczoru zadba zespół pod kierownictwem cenionego muzyka, aranżera i producenta, Leszka Biolika. Bilety dostępne w sprzedaży!

Leonard Cohen, niekwestionowany mistrz słowa i melodii, 21 września obchodziłby swoje 90. urodziny. Choć wkrótce minie osiem lat od śmierci artysty, jego utwory, pełne melancholii, miłości i życiowych refleksji, nieustannie przenikają do najgłębszych zakamarków duszy melomanów na całym świecie. Już 15 grudnia 2024 roku nieśmiertelne przeboje jednego z najbardziej cenionych artystów ostatnich dekad zyskają nowy wymiar dzięki niepowtarzalnym interpretacjom plejady polskich artystek, które wezmą udział w koncercie “Cohen i kobiety” 

Osobiste interpretacje utworów Cohena zaprezentują: Anita Lipnicka, Barbara Wrońska, Bela Komoszyńska, Daria Zawiałow, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Kasia Sienkiewicz oraz Matylda Damięcka.

Koncert "Cohen i kobiety" to okazja do zanurzenia się w twórczości Leonarda Cohena ukazanej przez artystki reprezentujące różne style i pokolenia. Przekłady Macieja Zembatego, które zyskały już status kultowych, staną się punktem wyjścia dla intymnych interpretacji, przefiltrowanych przez kobiecą wrażliwość i naturę.

Wieczór uświetnią znane kompozycje, takie jak m.in. "Suzanne", "Hallelujah" czy "Dance Me to the End of Love", które w nowych aranżacjach pod kierownictwem Leszka Biolika, zyskają nowe, często zaskakujące brzmienie. Z szacunkiem dla oryginałów, odsłonią przed warszawską publicznością świeże interpretacje dzieł kanadyjskiego mistrza. Oprawę sceniczną wieczoru wzbogacą wizualizacje oraz grafiki stworzone przez Matyldę Damięcką.

Bilety na wyjątkowy koncert "Cohen i kobiety" w Warszawie, z udziałem Anity Lipnickiej, Barbary Wrońskiej, Beli Komoszyńskiej, Darii Zawiałow, Grażyny Łobaszewskiej, Julii Pietruchy, Kasi Sienkiewicz oraz Matyldy Damięckiej są dostępne w sprzedaży TicketClub Polska!

 

Koncert “Cohen i kobiety”

15 grudnia 2024, COS Torwar

Łazienkowska 6A, 00-449 Warszawa

Wystąpią:

Anita Lipnicka, Barbara Wrońska, Bela Komoszyńska, Daria Zawiałow, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Kasia Sienkiewicz, Matylda Damięcka

Leszek Biolik - koncept i dyrekcja muzyczna

Zespół pod kierownictwem Leszka Biolika

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz online: www.ticketclub.pl  

 

Date

15 December 2024

Venue

Hala Torwar, Warsaw

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Stodola.pl
TicketClub Polska
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388