Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

CAVETOWN

CAVETOWN
kup bilet
20 kwietnia 2020 wejście: 18:00

Cavetown wraca do Polski! Po wyprzedanym koncercie w sierpniu tego roku, muzyk wraca do Polski w kwietniu 2020!

20.04.2020 – Warszawa, Stodoła

Bilety dostępne w przedsprzedaży Citi Handlowy od 2 października, od godziny 12:00 do 4 października do godziny 9:00. Sprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation rozpocznie się 3 października o godzinie 10:00 i potrwa do 4 października do godziny 9:00. Sprzedaż generalna rozpocznie się 4 października i 10:00. 

Bilety dostępne na www.LiveNation.pl, www.Stodola.pl, www.TicketClub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.

 
Robin Skinner mimo młodego wieku (20 lat!) ma na swoim koncie już 4 albumy. Nic w tym dziwnego, ponieważ muzykę ma w genach – jego ojciec jest flecistą i głową wydziału muzyki na Uniwersytecie Cambridge. 
 
Jego ostatni album, „Lemon Boy”, ukazał się w 2018 roku. Skinner tworzy swoją muzykę samodzielnie, jak sam podkreśla – w swojej sypialni. Na płycie znajdziemy bardzo prawdziwe i osobiste teksty, o których ciężko opowiadać mu w inny sposób niż poprzez muzykę. Wierzy, że w ten sposób może dotrzeć do ludzi, którzy czują podobnie. Tytułowy utwór z nowego albumu ma już prawie 10 mln wyświetleń na Youtubie! Jego muzykę można opisać jako folk-pop, ale na „Lemon Boy” znajdziemy tez elementy elektroniki.
W roli supportu wystąpi Orla Gartland i spookyghostboy.
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl