Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ANTHRAX

ANTHRAX

25 października 2022, wtorek, Klub Stodoła, Duża Scena
Bilety od 155.00 PLN Kup bilet

Data

25 października 2022
Otwarcie drzwi: 18:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Bilety

195.00 PLN BALKON / MIEJSCE SIEDZĄCE
155.00 PLN MIEJSCE STOJĄCE
Kup bilet

Gdzie kupić

Ticketclub.pl
Stodola.pl
LiveNation.pl
Ticketmaster.pl

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

Anthrax

Gatunek

Hard & Heavy
Newsletter
Otwarcie drzwi: 18:00

ANTHRAX PRZEDŁUŻA ŚWIĘTOWANIE 40 ROCZNICY GRAJĄC 

28 KONCERTÓW W EUROPIE JESIENIĄ 2022 R.

Municipal Waste głównym supportem

Świętując swoje 40-sto lecie, jeden z najważniejszych thrash-metalowych zespołów - Anthrax, ogłasza swoją pierwszą europejską trasę od lata 2019 roku. Zaczynając 27 września 2022 w Birmingham, zespół zagra 28 koncertów w 16-stu różnych krajach, kończąc trasę 5 listopada w Zurychu. Municipial Waste, crossover-thrashowa kapela, zagra jako support podczas wszystkich koncertów. Bilety trafią do sprzedaży już w ten piątek, 20-stego sierpnia o 11:00 na LiveNation.pl. Więcej informacji na stronie www.anthrax.com.  

„Minęło wiele czasu, odkąd ostatnio graliśmy w UK i Europie” - mówi perkusista Charlie Benante – „ale niedługo wracamy zrobić sporo hałasu. Ponieważ nie zobaczymy się przed 2022, gwarantujemy, że każdy koncert będzie niezapomniany. Nie będziemy po prostu grać piosenek z 4 dekad, by uczcić nasze 40-sto lecie - my opowiemy WAM naszą historię! - ale możemy równie dobrze zagrać parę nowych kawałków. Nie możemy się doczekać by zobaczyć wszystkie wasze radosne, uśmiechnięte twarze!!!" Na tej trasie fani mogą się spodziewać Anthrax w składzie: Joey Belladonna/wokale, Scott Ian/gitara rytmiczna, Frank Bello/bas, Charlie Benante/perkusja i Jon Donais/gitara. Zespół zagra utwory ze wszystkich 4 dekad - największe hity oraz mniej znane piosenki. "Jest coś specjalnego w Europie" mówi Belladona. "Nasi fani tutaj zawsze wyrażają niesamowity entuzjazm na naszych koncertach i lubię tutaj grać bardziej niż ktokolwiek może sobie to wyobrazić, więc czekamy z niecierpliwością na tę trasę." 

 

Koncerty na europejskiej trasie Anthrax w 2022r:

WRZESIEŃ

27   02 Academy, Birmingham, UK

29   Academy, Manchester, UK

30   02 Academy, Glasgow, UK

 

PAŹDZIERNIK

 1   02 City Hall, Newcastle, UK

 3   02 Academy, Leeds, UK

 4   Rock City, Nottingham, UK

 6   02 Academy, Bristol, UK

 8   Brixton Academy, London, UK

10  Ancienne Belgique, Brussels, Belgium

11  013, Tilburg, Netherlands

13  Bataclan, Paris, France

14  Turbinenhalle, Oberhausen, Germany

15  Werk 2, Leipzig, Germany

17  Vega Main Hall, Copenhagen, Denmark

18  Tradgarn, Gothenburg, Sweden

19  Annexet, Stockholm, Sweden

21  Tullisali, Oulu, Finland

22  Logomo, Turku, Finland

23  Kultuurikatel, Talinn, Estonia

25  Stodola, Warsaw, Poland

26  Batschapp, Frankfurt, Germany

27  LKA Longhorn, Stuttgart, Germany

29  Sono, Brno, Czech Republic

31  Babra Negra, Budapest, Hungary

 

LISTOPAD

  1   Culture Factory, Zagreb, Croatia

  2   Arena, Vienna, Austria

  4   Alcatraz, Milan, Italy

  5   Komplex, Zurich, Switzerland

 

•     •     •

O ANTHRAX: W 2021r mija 40 lat od początków kariery Anthrax, podczas której wypuścili 11 albumów studyjnych, zostali wielokrotnie nagrodzeni złotymi i platynowymi płytami, otrzymali 6 nominacji do Grammy oraz wiele innych wyróżnień od mediów, przemysłu muzycznego i fanów. W 1991r pomogli złamać bariery rasowe i gatunkowe, kiedy współpracowali z Public Enemy przy ,,Bring The Noise", a w 2012r byli pierwszym zespołem metalowym, który można było usłyszeć na Marsie, kiedy NASA puściła ,,Got The Time", by obudzić łazika w 2012r. 

Razem z Metallicą, Slayer'em i Megadeth, jest członkiem Wielkiej Czwórki - 4 zespołów, które zdefiniowały speed/thrash metal. Zespół wprowadził również serię (obecnie wyprzedaną) sygnowanych whiskey i burbonów a także współpracował ze Sztokholmską firmą NEZUMI studios tworząc luksusowe, limitowane zegarki do nurkowania Baleine. W 2021 roku miała miejsce premiera noweli Z2 Comics ,,Among the living" (Z2 Comics) zainspirowanej wydanym w 1987r kultowym albumem Anthraxu o tym samym tytule. Opowieść łączy różne osobowości ze świata komiksu i muzyki, które stworzyły dialogi i oryginalne grafiki, by pokazać, co poszczególne piosenki dla nich znaczyły. Korzystając z covid-owego zakazu tras koncertowych, zespół pracuje nad stworzeniem nowego albumu.  

Od 3 maja tego roku, Anthrax odliczali dni do ich oficjalnej rocznicy przypadającej 18 lipca, emitując 3 razy w tygodniu program internetowy, do którego zapraszali jako gości przyjaciół takich jak: Chuck D, Kerry King, John Carpenter, Slash, Tom Morello, Rob Zombie, Robert Trujillo, Dave Grohl, Keanu Reeves oraz wielu innych. Całość zakończyła się 16-stego lipca, globalną transmisją na żywo, podczas której zespół zagrał koncert zawierający utwory z całej swojej kariery. 

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Data

25 października 2022

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Bilety

195.00 PLN BALKON / MIEJSCE SIEDZĄCE
155.00 PLN MIEJSCE STOJĄCE
Kup bilet

Gdzie kupić

Ticketclub.pl
Stodola.pl
LiveNation.pl
Ticketmaster.pl

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

Anthrax

Gatunek

Hard & Heavy
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388