Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

JELONEK

JELONEK
24 kwietnia 2014 wejście: 18:30
18:30 otwarcie klubu
19:30 – 20:00 koncert DEYACODA
20:15 – 20:45 koncert DIVE
21:00 koncert JELONEK

Goście koncertu:
Paweł ,,DRAK'' Grzegorczyk (Hunter)
Wojtek Wojda (Farben Lehre)
Tomasz ,,Kasprol'' Kasprzyk

Support:
DIVE oraz Deyacoda
 

24 kwietnia do klubu Stodoła powraca prawdziwa sceniczna bestia, Michał Jelonek!
Jelonek to ekspresyjny muzyk z dużą dozą poczucia humoru. Możecie być pewni, że podczas występu nie zabraknie spontanicznej „bieganiny”, „chorych” choreografii, punkowego „gibania się”, scenicznych fajerwerków, demonicznych atrakcji oraz mrocznych niespodzianek. Jego występy zachwycają zarówno fanów muzyki rockowej, jak i innych nurtów muzycznych.
 
Artysta zaprasza na koncert:
"I znowuż się spotkamy i w tango pognamy, będziem sie chichrać, chichotać i będziem straszyć się minami strasznymi i okrutnymi, z przewracaniem gałek ocznych włącznie ! Ja ze sceny klątwy i błagania będę słał raz za razem, będę wył, płakał, rozdzierał szaty liche i wynaturzał się nadmiernie, będę robił mroczne "błeee",
"u! cha!" i "manaaa", będę "z rykoszeta" hełmem swym rogatym obleśnie w wystrój sceniczny naparzał czyli fachowo będę "pałował" nagłośnienie i po trosze Szanownych Kolegów z zespołu przy okazji...., a także będę co nieco "foszył się" jak spłoszona sarenka: "a bo za gorąco... a bo za ciemno... a bo za głośno...sama nie wiem już..." a w międzyczasie będę skrzypił na skrzypcach nuty smętne, namiętne, zgryźliwe i obraźliwe ale Wy, z wrodzoną sobie wyrozumiałością zniesiecie to wszystko dzielnie i kiwając głową z politowaniem, staniecie w obronie mej czci i cnoty.... A potem spojrzymy sobie głęboko w oczęta, stojąc naprzeciwko "sie" w "ściance"..... .......hmmm, ychy ychy ychyyy :) już mam ciareczki......
A Wy?.... :)
Zaprrrrrrrrraszam serrrrrrrdeczniusioooooooo.......oooooooo.......ooooooo..........  o !!!
Zapowiadam Wam bynajmniej tradycyjnie młynek zadymek, w pogo nieubogo, ściankę warszawiankę, git petardy i mroczne śmichy chichy, wjesjoło hyśtawkę emocy, zwężowanego konika i za-kucanie porządku, za przeproszeniem, publicznego.... a także skrzypienie na skrzypcach, bębnienie na bębnach, gitarzenie na gitarach, ocieranie się o ściany i towarzyszy(szyszki) zabawy, patrzenie sobie w oczęta, bez mrugania !!! oraz niestabilną psychikę i twarde sutki prowadzącego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.........i jeszcze trzy wykrzykniki dorzucę, a co... !!! ....................i dwukropek z nawiasikiem :)Takżeeee... kąsajcie nawiew zamroczne Książniczki i rozdrapieżni Książnięta !.... i zapowiadajcie przybycie swe drogą kupna biletu tegoż... tudzież dwóch biletów ( jeden zapasowy żeby był na wszelki wypadeczek, jakby pierwszy się zagubił lub w praniu rozciągnął...czy jakoś tak natomiast.....) Przesyłam Wsjem Mroczne Buziaczki Mysiaczki Pysiaczki!” Jelonek.
 
Bilety w cenie: 40/60pln - przedsprzedaż oraz 47/67 pln w dniu koncertu do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
 
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl