Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Osoby z niepełnosprawnością

Osoby z niepełnosprawnością

W związku z wieloma zapytaniami dotyczącymi możliwości udziału osób z niepełnosprawnością w imprezach odbywających się w klubie Stodoła informujemy, że nie ma żadnych przeciwskazań, aby osoby te uczestniczyły w ww. wydarzeniach.

Chcemy podkreślić, że przez długie lata działalności Klubu Stodoła, zawsze wspieraliśmy osoby z niepełnosprawnością, tak pod względem działań bezpośrednio mających wpływ na ich życie, jak również pośrednio - dbając, by wiedzieli, że ten Klub jest przeznaczony dla nich, tak jak dla każdego innego fana muzyki.

W naszym komunikacie pragniemy podkreślić, że nigdy nie było, nie ma i nie będzie żadnych ograniczeń ani limitów dla uczestnictwa osób z niepełnosprawnością na imprezach organizowanych przez Klub Stodoła. Jednocześnie z uwagi na konstrukcję budynku, nie ma też dla nich ułatwień natury technicznej. Te niedostatki staramy się od zawsze nadrabiać szczególną troską naszego zespołu. Stąd też od wielu lat proponujemy osobom na wózkach lub z ograniczeniami ruchowymi miejsca na balkonie, na którym również są sprzedawane bilety dla osób bez ograniczeń ruchowych. Oznacza to, że osoba z niespełnosprawnością może uczestniczyć w koncercie tak na sali głównej, jak i na balkonie, opłacając podstawową cenę biletu. Większość osób wybiera tę drugą opcję, ze względu na wysoką wygodę rozwiązania - przede wszystkim większą przestrzeń i widoczność.

Istniejące bariery architektoniczne pokonują pracownicy służby porządkowej, wnosząc wózki na pierwsze piętro i znosząc osoby z niepełnosprawnością po imprezie. Problemem są wózki elektryczne, gdyż ich waga wyklucza wniesienie ich po schodach na piętro. Oczywiście osoby posługujące się wózkami elektrycznymi mogą uczestniczyć w koncercie na głównej sali.

Liczymy, że nasz precyzyjny komunikat w tej sprawie spotka się z Waszym pozytywnym przyjęciem. Jednocześnie, by w przyszłości jeszcze bardziej poprawić komunikację i wyjaśniać wszystkie niejasności w tej materii, uruchomiliśmy adres kontaktowy kontakt@ticketclub.pl, na który można wysyłać wszelkie zapytania, których nie wyczerpuje powyższy komunikat.

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388