Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Artur Kryvych supportem Renaty Przemyk!

Artur Kryvych supportem Renaty Przemyk!

Data publikacji: 20 lipca 2015
Artur Kryvych wystąpi przed Renatą Przemyk!

 

Artur mieszka w Krakowie, ale pochodzi z niewielkiego miasta na Ukrainie. Już w wieku 12 lat związał się z muzyką. Zainspirowany brzmieniem Nirvany, Marilyna Mansona założył swój pierwszy zespół o nazwie Destroyed. Kolejne lata upłynęły mu na poszerzaniu swoich granic muzycznych. Szukał muzyki, która znajduje się pomiędzy klasyką a rozrywką, nie dla mas - a skierowanej do słuchaczy bardziej wrażliwych.

Artur Kryvych był jednym z najbardziej tajemniczych uczestników IV edycji The Voice of Poland. Swoim głosem, skromnością i wrażliwością zdobył serca publiczności. Wygrał konkurs Onetu na ulubionego uczestnika tego programu. W nagrodę zagrał koncert, podczas którego wykonał sześć autorskich utworów.

Artur wierzy, że muzyka może zmieniać świat. Nie zależy mu na sławie, na wywiadach, na pokazywaniu się w telewizji i w radiu. Zależy mu wyłącznie na muzyce i rozwoju. Za jej pomocą opowiada swoją historię. Pragnie być doceniony wśród ludzi, którzy naprawdę potrafią słuchać i są wrażliwi na słowo oraz dźwięki.

Artysta śpiewa głównie w języku angielskim. Jego muzyka jest nastrojowa, liryczna, tworząca niesamowity klimat, a zarazem nie jest pozbawiona iskry. Mówi o sobie: Nie chcę być kolejną gwiazdą…, chcę być doceniony wśród ludzi, którzy potrafią słuchać...

 

Jego autorskich piosenek w wersji demo można posłuchać na kanale YT :

https://www.youtube.com/channel/UC3npQBkFbNVlWK03_x6Q2pw

 

Bilety w cenie:

59 PLN (stojące) 69-89 PLN (siedzące) / 69-79 PLN (balkon)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31