Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ASAF AVIDAN NA DWÓCH KONCERTACH W POLSCE!

ASAF AVIDAN NA DWÓCH KONCERTACH W POLSCE!

Data publikacji: 4 grudnia 2014
14 marca 2015 – Warszawa, STODOŁA 15 marca 2015 – Kraków, STUDIO

ASAF AVIDAN & BAND
Gold Shadow Tour

Izraelska gwiazda rocka, wokalista, autor tekstów, multiinstrumentalista. Jego wyjątkowy głos o hipnotyzującej barwie porównywany jest często do tak kultowych artystów jak Janis Joplin czy Robert Plant. Bezdyskusyjny talent młodego muzyka przysporzył mu miliony fanów na całym świecie. Już w marcu Asaf Avidan powróci do Polski - 14 marca wystąpi w warszawskim klubie Stodoła, a dzień później w krakowskim klubie Studio. Koncerty odbędą się w ramach trasy Gold Shadow Tour, promującej najnowszy album o tym samym tytule, którego premiera zapowiedziana jest na pierwszą połowę stycznia 2015 roku.

Asaf Avidan zadebiutował w 2006 roku EP-ką, na której znalazło się sześć utworów. Dwa lata później na rynku ukazał się jego pierwszy album The Reckoning, który nagrał wraz z zespołem the Mojos. Wspólnie z bandem wydał jeszcze dwie płyty - Poor Boy / Lucky Man w 2009 oraz Through the Gale w 2010.  Z początkiem 2012 roku projekty związane z grupą The Mojos zostały wstrzymane i wokalista skoncentrował się na karierze solowej. W tym samym roku piosenkarz wydał akustyczny album Avidan in a Box zawierający jego wcześniejsze kompozycje. W 2013 roku w sprzedaży pojawił się solowy krążek Avidana - Different Pulses. „Different Pulses” ukoronowało pozycje Asafa jako muzyka wszechstronnego, wrażliwego, który w pełni odkrywa swój talent. Taka jest też płyta łącząca rock, elementy folku oraz szorstkiego bluesa. (jazzsoul.pl)
Na 12 stycznia 2015 roku zaplanowana jest premiera najnowszego albumu artysty – Gold Shadow. Z tej właśnie okazji Asaf Avidan wyrusza w trasę koncertową, w ramach której zagra dwa koncerty w Polsce.


BILETY:
WARSZAWA:
Do 23 lutego – 99 pln (stojące), 139  pln (balkony)
Od 24 lutego – 109 pln (stojące), 149 pln (balkony)
KRAKÓW:
Do 23 lutego – 99 pln (stojące)
Od 24 lutego – 109 pln (stojące)


do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31