Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
BILETY NA BILLY TALENT JUŻ W SPRZEDAŻY!

BILETY NA BILLY TALENT JUŻ W SPRZEDAŻY!

Data publikacji: 18 czerwca 1989
Agencja Go Ahead z przyjemnością informuje, że w piątek 26 października o godzinie 9:00, zostanie uruchomiona sprzedaż biletów na koncerty zespołu Billy Talent w Polsce! Bilety na te wydarzenia kosztują 99 zł w przedsprzedaży i 110 zł bezpośrednio w dniu koncertu. Można kupować je za pośrednictwem stron www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Billy Talent powstał w 1993 roku w Streetsville, Ontario. Zespół początkowo nosił nazwę Pezz i pod tym szyldem tworzył do 2001 roku (wydając jeden album o nazwie „Watoosh!”). W tym czasie okazało się jednak, że istnieje już amerykański zespół o tej samej nazwie – efektem tego była decyzja o zmianie nazwy zespołu. Inspiracją była postać Billego Talenta, gitarzysty z filmu Bruca McDonalda „Hard Core Logo”. Wraz ze zmianą nazwy muzyka tworzona przez zespół zaczęła coraz bardziej zmierzać w kierunku agresywnego punk-rocka. W 2003 roku zespół Billy Talent wydał album zatytułowany po prostu „Billy Talent I”. Krążek zyskał status potrójnej platyny w Kanadzie, a zespół zgarnął wiele prestiżowych nagród muzycznych (m.in. dwie nagrody Juno na Najlepszy Zespół oraz Najlepszy Album Roku). Druga płyta, wydana w 2006 roku, przyniosła jeszcze większy sukces. Pierwsze miejsca na listach przebojów i listach sprzedaży oraz niezwykłe koncerty na wszystkich kontynentach, uczyniły z zespołu światową gwiazdę punk-rocka. Billy Talent występował razem z takimi grupami jak Rise Against, Anti-Flag, Moneen, czy My Chemical Romance. Podobny sukces powtórzyło trzecie wydawnictwo – „Billy Talent III”. Jesienno-zimowa trasa koncertowa zespołu będzie okazją do zaprezentowania jak na żywo prezentuje się najnowszy album Billy Talent – „Dead Silence”. Krążek zaczął powstawać tuż po trasie promującej poprzednią płytę zespołu. Muzycy pracowali nad nim w trzech miejscach – w Vancouver, Toronto i Los Angeles. Swoją premierę album miał we wrześniu. O jego sile świadczyć może chociażby singlowy kawałek „Viking Death March”, z rewelacyjnym teledyskiem, który jest zapisem koncertowego szaleństwa na występach formacji:

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388