Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
"Black is my colour" w Stodole!

"Black is my colour" w Stodole!

Data publikacji: 10 października 2013
4 grudnia zapraszamy na mocną dawkę kwaśnego rock’n’rolla. Przygotujcie się na zdarte gardła i podeszwy – na naszej scenie wystąpi Acid Drinkers!

Acid Drinkers to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały, będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od 23 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu – zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ok. 1000 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Dali się również we znaki zagranicą -  gdyby nie problemy wizowe 20 lat temu, mogliby być dzisiaj głównym towarem eksportowym Polski. Ich popularność wyszła daleko poza scenę stricte metalową. Kwasożłopy to 4 osobowości, które wchodzą w skład dobrze naoliwionej i rozpędzonej maszyny. Titus – lider, wokalista i basista – obdarzony niezwykłą charyzmą, każdy występ doprawia poczuciem humoru; Popcorn – gitarzysta – prawdopodobnie jeden z największych  wirtuozów gitary nad Wisłą; Ślimak – perkusista – wybrany Najbardziej Inspirującym Perkusistą Wszechczasów w Polsce; Jankiel – gitarzysta – muzyczny geniusz, w zespole od 3 lat. Byli członkowie zespołu to Litza (współzałożyciel), Perła, Lipa i śp. Olass (zmarły w 2009 roku).

Acid Drinkers mają na koncie 15 płyt. Są skuteczniejsi niż piłkarska reprezentacja Hiszpanii – z każdej gali Fryderyków na którą są zaproszeni wychodzą z przynajmniej jedną statuetką. W 2011 rozbili bank wynosząc ich aż 4 – m.in. za Przebój i Grupę Roku. Kwasożłopy kują metal i krzeszą iskry i nic nie zapowiada by mieli poprzestać. W zeszłym roku Acid Drinkers wydali album La Part Du Diable, który promowali na kilkudziesięciu koncertach dla tysięcy fanów. Ci jednak nigdy nie mają dość, dlatego tej jesieni i zimy szykuje się powtórka z rozrywki.

Okazja, by pokazać, że czerń to również Wasz kolor, nadejdzie 4 grudnia w Klubie Stodoła!

Miejsca stojące: 40 pln w przedsprzedaży, 47 pln w dniu koncertu

Miejsca siedzące na balkonie: 60 pln w przedsprzedaży, 67 pln w dniu koncertu

do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31