Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
CUBA DE ZOO WYSTĄPI PRZED LUXTORPEDĄ!

CUBA DE ZOO WYSTĄPI PRZED LUXTORPEDĄ!

Data publikacji: 1 grudnia 2014
CUBA DE ZOO WYSTĄPI PRZED LUXTORPEDĄ!

Cuba de Zoo to jeden z ulubionych zespołów dziennikarzy Radiowej Trójki. Zespół stanowi TRIO i jako trio stawia na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty. Udało się to bardzo w przypadku debiutanckiego albumu Rozkaz oraz na kolejnej płycie Trucizna. Koncerty Cuba de Zoo to potężna dawka energii i szczera radość grania. Obecnie zespół pracuje nad trzecim albumem oraz intensywnie koncertuje.

 Cuba de Zoo to najlepsze co mogło wydarzyć się w polskiej muzyce, to przypomnienie tego czym powinny być bardzo dobre rockowe piosenki. Solidne gitarowe brzmienie, doskonała pulsująca sekcja, ujmujące chórki, charyzmatyczne, melodyjne wokale i co najważniejsze, niebanalne teksty w rodzimym języku, które naprawdę są „o Czymś”!

Mariusz Owczarek Polskie Radio "Trójka"

Powiew świeżości na zatęchłej polskiej scenie. Poezja drogi, zaskakujące środki wyrazu i naprawdę ciekawy wokal dają piorunującą mieszankę!"

Darek "Maleo" Malejonek

Polecam. Polecam. Polecam. I tyle. Zespołów jest bez liku, a warto zatrzymać się szczerze przy takim, który ma własny charakter i przede wszystkim swoją interesująca propozycję. Czuję, że dla tego zespołu to tylko niewinny początek. Grzegorz Halama

Konkretnie i po polsku. Na zdrowie chłopaki!

Piotr Stelmach Polskie Radio "Trójka"

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31