Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
KLARA wystąpi jako support przed Sorry Boys!

KLARA wystąpi jako support przed Sorry Boys!

Data publikacji: 19 marca 2015
10 KWIETNIA 2015

Klara to młoda i utalentowana kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów.
Debiutowała albumem „Away” (2012) wydanym przez Polskie Radio. Producentem materiału jest Artur Gadowski (IRA). Piosenki, które znalazły się na płycie są autorstwa Klary. Artystka stawia na minimalizm i delikatne linie melodyczne, nie uciekając jednocześnie od zgrabnych refrenów.
Przy tworzeniu muzyki staram się otwierać wyobraźnię i przenosić się do miejsc, które odwzorowują stan, w którym się znajduję. By napisać piosenkę potrzebuję ciszy, którą mogę wypełnić dźwiękami. Ona mnie motywuje i pobudza kreatywność.
Klara koncertuje zarówno solo, grając na gitarze i klawiszach, jak i z zespołem. Dotychczas najważniejszym występem na żywo był koncert w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej transmitowany na antenie radia.
Marek Niedźwiedzki napisał o Klarze: Delikatna, śliczna, liryczna, zjawiskowa, akustyczna, zwiewna, kobieca. Śpiewa o sobie, że jest czarownicą. Ja myślę, że jednak czarodziejką. Ma w głosie piękny i prawdziwy smutek, ale także radość młodości… Rodzi nam się wyjątkowa Artystka na naszym rynku. Zadbajmy o Nią i dajmy Jej szansę.
W maju 2014 r. Klara wystąpiła w konkursie „trendy” w ramach Sopot TOPtrendy Festiwal. Artystka była jednym z dziewięciu młodych wykonawców wybranych przez jury z ponad 400 zgłoszeń.
A w lipcu 2014 r. Klara miała przyjemność otwierać warszawski koncert Suzanne Vega.

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31