Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LANBERRY supportem koncertu TOVE LO

LANBERRY supportem koncertu TOVE LO

Data publikacji: 16 maja 2017

Live Nation i Klub Stodoła z radością informują:

LANBERRY supportem koncertu TOVE LO

19 czerwca 2017, Warszawa, Klub Stodoła

 

                Lanberry – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, właścicielka niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Wie, jak użyć swojego głosu i jak bawić się jego barwą. W swojej muzyce łączy minimalistyczne dźwięki elektro z melodyjnymi refrenami, które budują utwory zdobywające serca słuchaczy. Autorka takich przebojów jak „Podpalimy Świat”, „Piątek” i najnowszy „Zagadka”, które szturmem zdobywają pierwsze miejsca radiowych list przebojów - w tym RMF, Radia ZET, ESKA i RMF MAXXX.

Zjawiskowa, utalentowana i zdeterminowana – tak najkrócej można opisać Małgorzatę Uściłowską, znaną pod pseudonimem Lanberry. Jesienią 2015 roku wydała debiutancki singiel „Podpalimy świat” i od razu zwróciła uwagę rynku muzycznego. Na swoim koncie ma również współpracę z Disneyem. Na początku bieżącego roku Lanberry zaśpiewała tytułową piosenkę do nowej animacji  – „Miraculum. Biedronka i Czarny Kot”.

W marcu 2016 roku ukazał się długo oczekiwany debiutancki album noszący tytuł Lanberry. Artystka, razem z Piotrem Siejką, który odpowiadał za produkcję płyty, jest współautorką muzyki do większości utworów oraz autorką tekstów. Na debiutanckim krążku Lanberry odkrywa swoje fascynacje muzyką elektroniczną i brzmieniem lat 80. i 90.

 

TOVE LO - autorka takich hitów jak Habits, Cool Girl czy True Disaster, zagra samodzielny koncert dla polskiej publiczności już 19 czerwca w warszawskim klubie Stodoła. Szwedka zadebiutowała w 2014 roku, wydając płytę Queen of the Clouds, która sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, a jej utwory przekroczyły magiczną liczbę miliarda odsłuchań w serwisie Spotify. Artystka zdobyła ogromną popularność głównie za sprawą singla Habits (Stay High). Utwór w wersji zremiksowanej przez duet Hippie Sabotage został odtworzony na platformie YouTube już ponad pół miliarda razy i osiągnął 3. miejsce na liście Billboard Hot 100. „Pochodzę z małego kraju i ten ogromny sukces bardzo mnie zaskoczył. To dla mnie wiele znaczy.” – mówi Tove i dodaje: „Jest pewien główny nurt tego, jak postrzegana jest rola kobiety w społeczeństwie i zazwyczaj nie ma on nic wspólnego z tym, co ja robię. Mam nadzieję również, że mam jakiś wpływ na zmiany i na to, że ludzie zaczynają mówić, co myślą na ten temat.”

Bilety w cenach od 121 zł są dostępne na www.LiveNation.pl

TOVE LO

Support: LANBERRY

19 czerwca 2017, Warszawa, Klub Stodoła

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388