Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LOVE DE VICE - koncert promujący album "PILLS"

LOVE DE VICE - koncert promujący album "PILLS"

Data publikacji: 7 czerwca 2016
24 czerwca

Zespół rozpoczął działalność w roku 2007. W trakcie prac nad debiutanckim materiałem w 2008 roku do pozostałych muzyków dołączył wokalista Paweł Granecki i tak powstało Love De Vice. Zespół do tej pory kojarzony był z kręgami szeroko pojętego rocka progresywnego. Love De Vice wydał utrzymane w tej stylistyce dwa albumy „Dreamland” i „Numaterial” oraz koncertowe DVD „Silesian Nights 11.11.11” zarejestrowane w Teatrze im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. W 2009 r. zespół z utworem „Once you were a giant” zakwalifikował się do finału Antyfestu organizowanego przez Anyradio, które objęło patronatem medialnym wszystkie dotychczasowe wydawnictwa zespołu.
Grupa może pochwalić się uznaniem słuchaczy („Once you were a giant” z płyty „Dreamland” oraz „With you now” z płyty „Numaterial zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów radiowych, m. in Turbo-Top Antyradia), pochlebnymi recenzjami krytyków z branży muzycznej w kraju i za granicą, jak również wieloma występami m. in. na festiwalu rocka progresywnego w Holandii. Zespół współpracował z wybitnymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej m. in. z Michałem Jelonkiem (skrzypce), Tomaszem „Ragaboyem” Osieckim (sitar, dilruba), Mateuszem Szmytem (wiolonczela) i Fair Play Quartet (kwartet smyczkowy).
Po dłuższej przerwie zespół wraca na rynek z nowym albumem „PILLS”, który został zarejestrowany w 2015 r. w Sonus Studio. Członkowie zespołu postanowili na nim nieco zmienić stylistykę w kierunku klasycznego i prostego rockowego brzmienia. Formacja zaprosiła też do współpracy w charakterze producenta Jacka Szabrańskiego znanego z zespołu The Car Is On Fire. Na nowej płycie Love De Vice wspiera m.in. Fair Play Quarted oraz młoda wokalistka Kasia Granecka (prywatnie siostra wokalisty).
Próbki nowej odsłony Love De Vice można posłuchać w linku poniżej:
LOVE DE VICE - Afraid

Wydawcą płyty jest wytwórnia Fonografika, a premiera będzie miała miejsce 24 czerwca 2016 r., czyli dokładnie w dniu koncertu w Stodole. Warto dodać, że będzie to pierwszy od blisko 5 lat koncert Love De Vice. 
Skład zespołu:
Paweł „Ozzie” Granecki – śpiew i gitary
Andrzej „Messi” Archanowicz – gitary
Robert „R.i.P.” Pełka – bas
Krzysztof „Krzychu” Słaby – instrumenty klawiszowe
Tomasz „Kudel” Kudelski – perkusja

Bilety:
Przedsprzedaż: 25 pln
W dniu koncertu: 35 pln
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl
 

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31