Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Macy Gray w marcu w Warszawie!

Macy Gray w marcu w Warszawie!

Data publikacji: 4 października 2016
7 marca
Live Nation i klub Stodoła z dumą prezentują:
 
MACY GRAY
 
7 marzec 2017, Klub Stodoła, Warszawa
 
Bilety w sprzedaży od piątku, 7 października, na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl
 
Macy Gray powraca do Polski! Artystka o jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych głosów w historii muzyki wystąpi w Warszawie 7 marca 2017 roku promując swoją nową płytę Stripped. 
 
Urodzona w Ohio Amerykanka zadebiutowała w 1999 roku albumem Oh How Life IS. Pochodzący z pierwszej płyty utwór I Try stał się wielkim przebojem na całym świecie. Liczne nagrody (m.in. Grammy i MTV Awards) oraz liczba sprzedanych płyt, bo aż 25 mln kopii, są tylko potwierdzeniem jej niezwykłego sukcesu.
 
Pomimo, że Macy Gray jest wielokrotną zdobywczynią nagrody Grammy w kategorii artystka pop, chce o sobie myśleć jako o jazzowej piosenkarce. Zaczęła swoją karierę grając z zespołami jazzowymi i powraca do korzeni w swojej nowej płycie Stripped wydanej nakładem Chesky Records. Płyta jest składanką przearanżowanych piosenek, trzech zupełnie nowych utworów oraz 2 coverów, a całość jest spójna, wypełniona intymnym, wieczorowym i niezwykle ciepłym klimatem. 
 
Warszawski koncert artystki będzie doskonałą okazją do zapoznania się z bardziej jazzowym obliczem Macy Gray podczas kameralnego występu w klubie Stodoła.
 
Przedsprzedaż biletów dla użytkowników www.LiveNation.pl rozpocznie się 6 października o godzinie 10:00.
Bilety w cenie od 189zł wejdą do sprzedaży w piątek, 7 października, o godzinie 10:00 na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl

 

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31