Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Mikromusic z nowym albumem 12 listopada w Stodole!

Mikromusic z nowym albumem 12 listopada w Stodole!

Data publikacji: 1 października 2015
12 listopada, Open Stage

Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak - jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.
Ta wrocławska formacja znakomicie sprawdza się̨ podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną wieź z publicznością̨. Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledyski do utworów Sennik i Oczko. Zespół ma również̇ na swoim koncie nominację do Camerimage za teledysk do piosenki Thank God I'm a Woman, nominowanej obok takich wykonawców jak Depeche Mode i Coldplay.
Najnowszy album Mikromusic ukaże się 2 października 2015 roku. „Matka i żony” to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm. – opowiada Natalia Grosiak.
Krążek zapowiadał singiel pod tytułem Krystyno, ostatnio ukazał się singiel Bezwładnie, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie stanowią również ścieżkę dźwiękową w filmie Chemia w reżyserii Bartka Prokopowicza. Autorem tekstów jest Natalia Grosiak. Jak również autorką muzyki, trzy utwory stworzyła sama, pozostałe osiem we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu - Dawidem Korbaczyńskim.
Zespół w składzie: Natalia Grosiak – wokal, Dawid Korbaczyński – gitara, Robert Szydło - gitara basowa, Robert Jarmużek – piano, Adam Lepka - trąbka i instrumenty perkusyjne oraz Łukasz Sobolak – perkusja wystąpi na deskach OPEN STAGE już 12 listopada.

ZAPRASZAMY

BILETY:
Przedsprzedaż - 40 pln
W dniu koncertu – 50 pln

Do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31