Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
NEONY kolejnym gościem podczas koncertu HAPPYSAD!

NEONY kolejnym gościem podczas koncertu HAPPYSAD!

Data publikacji: 11 września 2014
23 października 2014

Wrocławski zespół Neony to odkrycie Jarocina 2010! Kultowego i najważniejszego polskiego festiwalu, który wciąż żyje i zmienia się tak, jak zmienia się muzyka gitarowa na całym świecie. Neony wiedzą co znaczy prawdziwa i szczera muzyczna energia, a najlepszym tego dowodem jest odwzajemnienie jej przez publiczność. Dla Neonów koncerty to podstawa egzystencji zespołu.
W styczniu 2010 roku zespół nagrał swój debiutancki album Niewolnicy Weekendu. W 2014 roku planowane jest wydanie drugiej płyty, którą będzie promował singiel Rzeczywiście nienormalnie.
To co wyróżnia Neony spośród innych zespołów to otwartość i bardzo społeczny charakter stanowiący podstawię istnienia zespołu. To przede wszystkim czterech kumpli z podwórka, dialog z ludźmi, którzy kochają muzykę niekoniecznie na gruncie scena - publiczność. Polskie teksty i historie przed chwilą zasłyszane na ulicy, w klubie, w autobusie, czy na sobotniej domówce. Słuchając neonowych historii masz wrażenie, że dzieją się na Twoim podwórku. Zespół bez pseudo poezji i wyświechtanych frazesów opowiada o internetowych portalach, nieustannym "ładowaniu baterii" w nocnych klubach, czy jednodniowych miłościach. Wszystkie te elementy sprawiają, że jest to grupa, który z pewnością na dłużej zagości na polskie scenie muzycznej.

SKŁAD:
Dawid "VLADO" Zając - wokal/gitary
Grzegorz "BORO" Sawa-Borysławski - bas/wokal
Jakub Zublewicz - gitary/wokal
Tomasz "GARBO" Garbera - bębny

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31