Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Oddisee na Open Stage w Stodole

Oddisee na Open Stage w Stodole

Data publikacji: 12 grudnia 2016
11 kwietnia
Live Nation i klub Stodoła z dumą prezentują:
 
 
ODDISEE 
 Oddisee & Good Compny - Beneath The Surface Tour feat. Olivier St. Louis
 
11 kwietnia 2017 r., Warszawa, Klub Stodoła, Open Stage
Bilety w cenie 55 zł dostępne będą od 14.12.2016 r. od godziny 10.00,  na www.LiveNation.pl i www.stodola.pl.
 
 
11 kwietnia 2017 r. przyjedzie do Polski raper i producent pochodzący ze stolicy Stanów Zjednoczonych, kryjący się pod pseudonimem Oddisee. Amir Mohamed, bo tak brzmi jego prawdziwe imię, odwiedzi Warszawę w ramach trasy Beneath The Surface Tour. 
 
W muzyce Amira słychać wpływy nie tylko soulu i rapu, ale muzyki z całego świata. Raper porzucił swoje plany pójścia na Art. Institute of Philadelphia  dla pasji tworzenia muzyki hip-hop. Postanowił skupić się na tworzeniu beatów i tak powstał utwór Music Lounge, który ukazał się na płycie The Magnificent DJ Jazzy Jeff’s w 2002 r. Pierwszą solową płytę Foot in the Door, zmiksowaną właśnie przez Jazzy Jeff’a, wydał w 2012 roku. W 2016 roku Oddisse wypuścił mixtape The Odd Tape i nową EP Alwasta.
 
Po 50 koncertach na całym świecie Oddisee and GOOD COMPNY zyskują coraz więcej fanów i coraz większą przychylność krytyków. Niektórzy z krytyków nie boją się ich nazwać „nowymi The Roots”. Jak możemy przeczytać w ich biografii „ich unikatowe brzmienie to eklektyczne połączenie gatunków hip hopu i soulu z elementami jazzu, funku i Go-Go - muzycznego stylu prosto z Washington DC’. 
 
Na scenie warszawskiego klubu Stodoła wystąpi również pochodzący z Waszyngtonu Oliver St. Louis. Pierwsza płyta muzyka wydana w 2006 roku i zatytułowana kilowat otworzyła mu drogę do kariery w muzyce elektro-hiphop. 
W tym samym czasie Oliver otrzymywał liczne propozycje od producentów do udzielania się jako wokalista. Pracował już do tej pory z Hudson Mohawke, C2C Dj’ a teraz wyrusza w trasę z Oddisee. 
 
 
Oddisee & Good Compny - Beneath The Surface Tour feat. Olivier St. Louis
11.04.2017 Klub Stodoła, Open Stage
Warszawa
 
Bilety w cenie 55zł dostępne będą na www.LiveNation.pl i www.stodola.pl od 14.12.2016 r. od godz. 10.00.

 

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31