Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
PODAJ RĘKĘ UKRAINIE

PODAJ RĘKĘ UKRAINIE

Data publikacji: 23 października 2014
9 grudnia 2014 Warszawa, klub Stodoła

Koncert Podaj rękę Ukrainie to koncert solidarności i wsparcia dla walczącej o niepodległość i integralność Ukrainy.
Na koncercie zagrają dwa topowe zespoły: ENEJ oraz topowy zespół ukraiński DZIDZIO. Przed ich występem na deskach Stodoły pojawi się Karol Kus z zespołem TARAKA, który wykona piosenkę z kijowskiego Majdanu Podaj rękę Ukrainie. Natomiast całe wydarzenie poprowadzi znana z zaangażowania w sprawy ukraińskie polsko-ukraińska dziennikarka Bianka Zalewska.
Dla mega-popularnego ukraińskiego zespołu DZIDZIO to będzie pierwszy występ w tak bliskiej dla niego Polsce. Bliskiej, bo zespół, który podbił serca młodzieży Ukrainy, pochodzi z niewielkiego  miasteczka Nowojaworowsk, położonego zaledwie 30 km od polsko-ukraińskiej granicy. Również bliskiej, bo to kraj, który wspiera Ukrainę w tak trudnym dla niej czasie. Dzidzio, Lesyk i Julik to trójka niezawodnych facetów, którzy potrafią zebrać dziesiątki tysięcy wielbicieli na stadionach, a to za sprawą ich satyrycznych tekstów, rytmicznej muzyki oraz doskonałego show, które za każdym razem fundują publiczności.
ENEJ to polski zespół rockowo-folkowy, założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa (obecnego managera zespołu). Grupa, jak i ich twórczość to mieszanka różnorodna kulturowo, co ma swe źródło w pochodzeniu członków zespołu - rodzina braci Sołoduchów ma korzenie ukraińskie, Mirosław Ortyński urodził się we Lwowie, a pozostali członkowie zespołu to Polacy. Ich muzyka jest bardzo skoczna, energetyczna i chwytliwa, dzięki czemu na koncertach porywają całą widownię do wspólnej zabawy.
Zysk ze sprzedaży biletów będzie w całości przekazany dla potrzebujących na Ukrainie.

BILETY:

Do 1.12.2014 – 59 pln (stojące), 79 pln (balkony)
Od 2.12.2014 – 69 pln (stojące), 89 pln (balkony)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

UWAGA – Pierwsze 100 biletów w promocyjnej cenie 49 pln (tylko stojące).

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31