Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
RENATA PRZEMYK W KLUBIE STODOŁA!

RENATA PRZEMYK W KLUBIE STODOŁA!

Data publikacji: 14 stycznia 2015
29 MARCA 2015

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność. W tym roku świętuje 25 lecie swojej działalności Artystycznej.

Po kilkuletniej przerwie Renata Przemyk powraca z nowym, znakomitym i ogromnie zróżnicowanym albumem Rzeźba dnia. Wielu ta płyta zaskoczy i na pewno nikogo nie pozostawi obojętnym.

Oto słowa samej Artystki dotyczące nowego krążka:
Rzeźba dnia” to piosenki o tym co jest teraz, dokładnie w tym momencie życia. Na serio i na żarty. Szeptem, loopem, z piersi, z głowy, na wiele instrumentów, kota, wilka i kobietę. O tym co jest z nami, ze światem wokół, między ludźmi bliskimi i wszystkimi innymi.

Płyta ukazała się 30 września 2014r. nakładem Universal Music Polska i zdobyła same pochlebne recenzje dziennikarzy i krytyków muzycznych. Według wielu z nich, jest to jedna z najlepszych płyt Artystki.

Koncert, z którym wystąpi Renata z pewnością będzie energetyczny i nikogo nie pozostawi obojętnym. Artystka zaprezentuje materiał z najnowszej płyty Rzeźba Dnia oraz swoje największe przeboje, m.in.: Babę zesłał Bóg, Kochana, Odjazd, Zero, Ten taniec, Bo jeśli tak ma być.

Renata Przemyk z nowym albumem Rzeźba Dnia już 29 marca wystąpi na deskach Stodoły!

ZAPRASZAMY

Bilety w cenie:

Do 7.03 - 49 pln (stojące), 59-79 pln (siedzące), 59-69 pln (balkon)
Od 8.03 - 59 pln (stojące), 69-89 pln (siedzące), 69-79 pln (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.plwww.ebilet.plwww.eventim.plwww.ticketpro.pl

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31