Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Rozmowy w Stodole: Myslovitz

Rozmowy w Stodole: Myslovitz

Data publikacji: 8 marca 2023

Tym razem spotkaliśmy się z zespołem Myslovitz, który odwiedził nas chwilę przed premierą albumu ''Wszystkie narkotyki świata''. Krążek będzie promowany na żywo w naszym klubie, już 29 marca 2023, także tematów było sporo. W rozmowie nie zabrakło także wątku, związanego z kultowym albumem ''Korova Milky Bar''!

Rozmowy w Stodole', to nasz autorski cykl wywiadów, które przeprowadzamy w przestrzeni klubowej. Są to rozmowy z artystami, organizatorami festiwali i menedżerami, którzy znają branżę od podszewki.

Rozmowa z zespołem Myslovitz zeszła także na tematy albumu ''Korova Milky Bar'', który nie jest dostępny na streamingach ani w sprzedaży fizycznej. Czy jest szansa na jego reedycję? Czy grupa stresuje się przed koncertem 29 marca w naszym klubie? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wywiadu.

Rozmowę przeprowadził Dominik Pajewski

Bilety na marcowy koncert Myslovitz, znajdziecie TUTAJ

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388