Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Rozmowy w Stodole: Wojtek Jabłoński (KULT)

Rozmowy w Stodole: Wojtek Jabłoński (KULT)

Data publikacji: 24 lutego 2023

Naszym gościem był Wojtek Jabłoński z grupy KULT, który wpadł do nas chwilę przed startem trasy Kult Akustik 2023. Jak wyglądają przygotowania do koncertów, która płyta Kultu jest tą ulubioną Wojtka i czym jest projekt iWojtek? Tego wszystkiego dowiecie się kolejnego odcinka ''Rozmów w Stodole''.

Rozmowy w Stodole', to nasz autorski cykl wywiadów, które przeprowadzamy w przestrzeni klubowej. Są to rozmowy z artystami, organizatorami festiwali i menedżerami, którzy znają branżę od podszewki.

KULT po raz kolejny zabierze swoich fanów w niezwykłą muzyczną podróż, podczas której zaprezentuje swoje największe przeboje, w wersji akustycznej.

Coroczne tournée “bez prądu” wystartuje już 26 lutego w Częstochowie i potrwa do 16 kwietnia. Formacja Kazika Staszewskiego zaplanowała łącznie 16 koncertów w 13 polskich miastach. Na trasie znalazły się także: Poznań, Gdańsk, Łódź, Lublin, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków, Wrocław, Szczecin, Warszawa, Toruń oraz Bydgoszcz. Bilety na wszystkie koncerty pod szyldem Kult Akustik 2023 trafiły do sprzedaży!

Rozmowę przeprowadził: Dominik Pajewski

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388