Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Rozmowy w Stodole: Wojtek Jabłoński (KULT)

Rozmowy w Stodole: Wojtek Jabłoński (KULT)

Data publikacji: 24 lutego 2023

Naszym gościem był Wojtek Jabłoński z grupy KULT, który wpadł do nas chwilę przed startem trasy Kult Akustik 2023. Jak wyglądają przygotowania do koncertów, która płyta Kultu jest tą ulubioną Wojtka i czym jest projekt iWojtek? Tego wszystkiego dowiecie się kolejnego odcinka ''Rozmów w Stodole''.

Rozmowy w Stodole', to nasz autorski cykl wywiadów, które przeprowadzamy w przestrzeni klubowej. Są to rozmowy z artystami, organizatorami festiwali i menedżerami, którzy znają branżę od podszewki.

KULT po raz kolejny zabierze swoich fanów w niezwykłą muzyczną podróż, podczas której zaprezentuje swoje największe przeboje, w wersji akustycznej.

Coroczne tournée “bez prądu” wystartuje już 26 lutego w Częstochowie i potrwa do 16 kwietnia. Formacja Kazika Staszewskiego zaplanowała łącznie 16 koncertów w 13 polskich miastach. Na trasie znalazły się także: Poznań, Gdańsk, Łódź, Lublin, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków, Wrocław, Szczecin, Warszawa, Toruń oraz Bydgoszcz. Bilety na wszystkie koncerty pod szyldem Kult Akustik 2023 trafiły do sprzedaży!

Rozmowę przeprowadził: Dominik Pajewski

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388