Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA MIYAVI!

RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA MIYAVI!

Data publikacji: 24 czerwca 2015
11 października

Miyavi to jedna z największych gwiazd j-rocka, j-popu oraz japońskiej odmiany glam rocka. Jego stylu nie da się jednak łatwo zaszufladkować, gdyż artysta bezustannie się zmienia, zarówno pod względem muzycznym, jak i stylistycznym. Swoją twórczość artysta określa jednym wyrażeniem - "NEO VISUALIZM”. Niezliczone metamorfozy, ciągłe poszukiwanie czegoś nowego, innowacyjność, fenomenalne umiejętności gry na gitarze oraz to, co można nazwać "japońskością”, jest wizytówką Miyavi’ego.

Karierę rozpoczął jako gitarzysta zespołu Dué le Quartz, występując pod pseudonimem Miyabi. Po rozpadzie grupy zmienił pseudonim na Miyavi i rozpoczął działalność solową. Już w miesiąc od ostatniego koncertu zagranego z Dué le Quartz w sprzedaży pojawił się debiutancki longplay Japończyka pt. Gagaku (2002 r.). Przełomem był jednak pochodzący z 2005 roku krążek Miyavizm, dzięki któremu muzyk zaczął regularnie gościć na listach przebojów, a na koncertach (w tym w legendarnym tokijskim Budokanie) gromadzić tłumy. W krótkim czasie ten wszechstronny artysta (wokalista, gitarzysta, klawiszowiec, producent, kompozytor, a także od paru lat szef własnej wytwórni płytowej J-Glam, Inc.) zdobył w Kraju Kwitnącej Wiśni ogromną popularność i stał się idolem nastolatek.

Styl i wygląd Miyavi’ego zmienia się w błyskawicznym tempie, z każdym kolejnym albumem zaskakuje swoich fanów, ukazując coraz to nowe oblicza swojej twórczości. Jedno tylko pozostaje niezmienne – niespożyta sceniczna energia i wielki talent do zjednywania sobie publiczności podczas koncertów.

W kwietniu 2015 roku do sprzedaży trafił najnowszy album Miyavi’ego – The Others. Materiał z tego krążka, jak i największe przeboje Samuraja z Tokio, usłyszymy już 11 października podczas koncertu w Stodole.

 

BILETY:
140 pln (płyta) i 190 pln (balkon);
Bilety do nabycia w kasie klubu Stodoła oraz na www.stodola.pl
Sprzedaż internetowa: www.stodola.plwww.ebilet.plwww.eventim.plwww.ticketpro.pl
Osoby niepełnoletnie
Osoby poniżej 16 roku życia mogą przebywać na terenie imprezy wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna. Osoby powyżej 16 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w koncercie.

Wzór oświadczenia opiekuna dla osoby niepełnoletniej uczestniczącej w koncercie (oświadczenie)

 
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388