Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Shell Beach supportem Comy!

Shell Beach supportem Comy!

Data publikacji: 1 lutego 2017
Występ węgierskiej grupy Shell Beach poprzedzi warszawski koncert Comy, który już 19 kwietnia odbędzie się w Stodole! Grupa z Budapesztu zaprezentuje utwory ze swoich dwóch albumów, jak również najnowszej EP-ki “Changes x Restless x Faithless”

Shell Beach to węgierski zespół z Budapesztu, grający muzykę z gatunku post-hardcore.  Skład grupy tworzą: Pal Somlo (wokal, gitara), Matyas Mohacsi (gitara basowa), Balint Szollar (gitara), Zoltan Totik (wokal) oraz Daniel Gal (perkusja). Formacja ma na swoim koncie dwa albumy - debiutancki “Acronycal”, wydany przez węgierską wytwórnię Edge Records oraz płytę “This  Is Desolation”, która ujrzała światło dzienne nakładem niemieckiego Redfield Digital.

Zespół został założony przez grupę przyjaciół w 2006 roku. Debiutancki materiał Shell Beach, który ukazał się w kolejnym roku udowodnił, że muzyczne korzenie Węgrów sięgają twórczości takich kapel jak Glassjaw, the Deftones czy Refused. Wyruszenie w późniejszą trasę pomogło formacji rozwinąć brzmienie, czego efektem stała się płyta “This Is Desolation" (2012). Praca nad krążkiem, na który złożyło się 11 utworów, trwała dwa lata. Płyta pozwoliła formacji ugruntować swoją pozycję na węgierskiej scenie post-hardcore.

Muzycy z Shell Beach mają na koncie również występy w innych krajach Europy, jak chociażby na belgijskim festiwalu GROEZROCK, gdzie wystąpili decyzją głosów internautów. Po naładowaniu muzycznych akumulatorów za sprawą występu przed popularną brytyjską formacją ENTER SHIKARI, w ramach trasy EURO TOUR 2014, Shell Beach powrócili do studia, by rozpocząć pracę nad nowymi utworami. Efekty tej pracy można usłyszeć na EPce “Changes  x  Restless  x  Faithless”. Będzie je można także poznać na żywo już 19 kwietnia w Stodole!

Bilety w cenie:

W przedsprzedaży – 59 pln (stojące), 79 pln (balkon)

Od 29 marca – 66 pln (stojące), 86 pln (balkon)

 

Bilety dostępne są w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10, kasa Klubu Stodoła)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl.

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31