Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
The Dillinger Escape Plan wróci do Polski na ostatni koncert!

The Dillinger Escape Plan wróci do Polski na ostatni koncert!

Data publikacji: 23 lutego 2017
10 sierpnia
Live Nation i Klub Stodoła z radością informują, że The Dillinger Escape Plan - jedna z najważniejszych grup w historii muzyki mathcorowej – powróci do Polski! 
Zespół musiał odwołać pozostałe koncerty na trasie promującej ostatni „Dissociation" z uwagi na wypadek samochodowy – w tym koncert zaplanowany na 12 lutego w krakowskim Klubie Kwadrat. Obiecali dołożyć wszelkich starań do przełożenia koncertu na inny termin – i dotrzymali obietnicy! 
 
THE DILLINGER ESCAPE PLAN
KLUB KWADRAT  -  10 sierpnia 2017
Bilety już w sprzedaży!
 
Koncerty TDEP są absolutną energetyczną bombą, którą nie sposób porównać z jakimkolwiek innym zespołem na scenie. Członkowie zespołu poruszający się po całej konstrukcji sal klubowych, wspinający na balkony, elementy nagłośnienia i skaczący w publiczność, to bardziej codzienność niż okazyjny wybryk muzyków. Pod tym względem ich pomysłowość przyniosła im co najmniej tyle sławy co ich albumy, które od niemal dwóch dekad robią wrażenie na miłośnikach technicznego, agresywnego, chaotycznego a zarazem bardzo złożonego grania.
Dali fantastyczne show w Warszawie niecałe dwa tygodnie temu i z niecierpliwością oczekujemy ich sierpniowego koncertu w Krakowie.
Bilety w cenie 99 zł już w sprzedaży na www.stodola.pl i www.livenation.pl.
 
Bilety na 12 lutego są ważne na 10 sierpnia, ale MUSZĄ być wymienione na nowe – prosimy o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której bilety zostały zakupione. 
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388