Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
UPSIDE DOWN i OLD FASHIONED jako support BAD RELIGION

UPSIDE DOWN i OLD FASHIONED jako support BAD RELIGION

Data publikacji: 25 lipca 2013
Agencja Go Ahead oraz klub Stodoła informują, że 12 sierpnia przed koncertem Bad Religion wystąpią dwie polskie kapele – Upside Down i Old Fashioned!

 

Upside Down to jeden z niewielu polskich zespołów grających melodyjny hardcore punk, inspirowany sceną kalifornijską. Ich ostatnią płytę – „aPERITIF” – promował singiel „Afganistan”: http://www.youtube.com/watch?v=Jvhnxg9eMEg&feature=youtu.be.

Old Fashioned to istniejąca od dwóch lat bydgoska kapela, złożona z weteranów tamtejszej sceny hardcore punk. Ich kawałki to połączenie wielu różnych fascynacji muzycznych, a przede wszystkim własnych doświadczeń wyniesionych z gry w takich kapelach jak In Spite Of, Solitary, 666 Aniołów czy Schizma:http://www.youtube.com/watch?v=Af3ejg38dLY&feature=youtu.be.

Przypominamy, że występ Bad Religion w Stodole będzie trzecim koncertem kapeli w naszym kraju. Dotychczas grupa zagrała w Parku Sowińskiego na imprezie Rock In Summer oraz na festiwalu w Jarocinie, tegoroczny występ będzie więc ich pierwszym klubowym koncertem w Polsce. Bad Religion planowali odwiedzić nasz kraj już w czerwcu tego roku, jednak formacja po raz pierwszy w swojej 33-letniej karierze, z przyczyn niezależnych od zespołu, zmuszona była występ odwołać. Realizując prośby wielu fanów, Bad Religion zdecydowali się na powrót do Polski jeszcze w te wakacje!

Bilety już w sprzedaży.

Zapraszamy!

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388