Go to the contentGo to the menu
MUZYCZNY KAZIMIERZ: IRA

MUZYCZNY KAZIMIERZ: IRA

16 August 2024, Friday, Kazimierz Dolny, Kamieniołomy, Kazimierz Dolny

Date

16 August 2024
Otwarcie drzwi: 18:00

Venue

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Stodola.pl
Ticketclub.pl

Artists

IRA

Genres

Rock & Pop
Otwarcie drzwi: 18:00

IRA dołącza do składu letniego festiwalu Muzyczny Kazimierz w Kazimierzu Dolnym! Wcześniej ogłoszono KULT oraz Darię Zawiałow

IRA gwiazdą drugiej edycji festiwalu Muzyczny Kazimierz, który w sierpniu 2024 odbędzie się w Kazimierzu Dolnym! Legenda polskiego rocka zagra na scenie Kamieniołomów 16 sierpnia, prezentując plejadę swoich największych hitów. W już ogłoszonym składzie festiwalu znaleźli się także KULT oraz Daria Zawiałow. Nazwiska kolejnych gwiazd wydarzenia zostaną ujawnione wkrótce. Bilety jednodniowe są już dostępne w sprzedaży!

IRA - 16 sierpnia, Kazimierz Dolny

IRA to polski zespół rockowy, pochodzący z Radomia. Powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu.

Ponad trzy dekady aktywności scenicznej, 12 albumów studyjnych, występy na największych polskich festiwalach rockowych, trasy koncertowe po USA i Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz niezliczona ilość najbardziej prestiżowych statuetek przemysłu muzycznego - to tylko krótkie podsumowanie muzycznej kariery formacji IRA, która od  trzydziestu pięciu  lat zajmuje czołowe miejsce na polskich listach przebojów. . Niesamowita atmosfera, niepowtarzalne brzmienie i ogromna energia sceniczna powoduje że Ich koncerty przyciągają rzesze fanów.

W trakcie koncertu nie zabraknie największych przebojów, które wielokrotnie podbijały serca fanów, jak "Mój dom", "Wiara" czy "Nie daj mi odejść" oraz muzycznych niespodzianek. Zespół zapewnia, że będzie energetycznie, sentymentalnie, hitowo i refleksyjnie.

 

MUZYCZNY KAZIMIERZ 2024

3 sierpnia – KULT

8 sierpnia – Daria Zawiałow
16 sierpnia - IRA

+     kolejne ogłoszenia wkrótce!

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny (woj. lubelskie)

Bilety jednodniowe dostępne na www.ticketclub.pl

Date

16 August 2024

Venue

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Stodola.pl
Ticketclub.pl

Artists

IRA

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388