Zaloguj się:
» Przypomnienie hasła

MACY GRAY

MACY GRAY
7 marca 2017 wejście: 18:00

OSTATNIE BILETY DO ZAKUPU W KASIE KLUBU I NA http://www.livenation.pl/show/874967/macy-gray/warsaw/2017-03-07/pl !

TIMETABLE:
18:00 drzwi
19:00 Macy Gray
*Podane godziny mogą ulec zmianie.

Live Nation i klub Stodoła z dumą prezentują:
 
MACY GRAY
 
7 marzec 2017, Klub Stodoła, Warszawa
 
Bilety dostępne na www.LiveNation.pl
 
Macy Gray powraca do Polski! Artystka o jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych głosów w historii muzyki wystąpi w Warszawie 7 marca 2017 roku promując swoją nową płytę Stripped. 
 
Urodzona w Ohio Amerykanka zadebiutowała w 1999 roku albumem Oh How Life IS. Pochodzący z pierwszej płyty utwór I Try stał się wielkim przebojem na całym świecie. Liczne nagrody (m.in. Grammy i MTV Awards) oraz liczba sprzedanych płyt, bo aż 25 mln kopii, są tylko potwierdzeniem jej niezwykłego sukcesu.
 
Pomimo, że Macy Gray jest wielokrotną zdobywczynią nagrody Grammy w kategorii artystka pop, chce o sobie myśleć jako o jazzowej piosenkarce. Zaczęła swoją karierę grając z zespołami jazzowymi i powraca do korzeni w swojej nowej płycie Stripped wydanej nakładem Chesky Records. Płyta jest składanką przearanżowanych piosenek, trzech zupełnie nowych utworów oraz 2 coverów, a całość jest spójna, wypełniona intymnym, wieczorowym i niezwykle ciepłym klimatem. 
 
Warszawski koncert artystki będzie doskonałą okazją do zapoznania się z bardziej jazzowym obliczem Macy Gray podczas kameralnego występu w klubie Stodoła.
 
Bilety w cenie od 189zł dostępne na www.LiveNation.pl
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl