Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ANASTACIA

ANASTACIA

18 kwietnia 2015, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

18 kwietnia 2015

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Agencja
Karta podarunkowa

Rozpoczęcie koncertu: 20:30

 

Anastacia po raz pierwszy w Polsce!

Amerykańska wokalistka Anastacia po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce! Koncert odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku w warszawskiej Stodole. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.

Anastacia urodziła się w 1968 roku w Chicago. Początkowo realizowała się jako tancerka. Talent do śpiewu odkryła nieco później i jak się okazało był to „strzał w dziesiątkę“.

- Ona ma jeden naprawdę wielki plus. Dysponuje znakomitym głosem i jej fani doskonale o tym wiedzą – mówi znany dziennikarz muzyczny Roman Rogowiecki.

- To niezwykła artystka o cudownej charyźmie i pięknym, ciemnym wokalu – dodaje z kolei Nina Cieślińska z telewizji 4Fun.tv.

Piosenkarka szybko odniosła wielki sukces na światowej scenie muzycznej. Szczyt jej popularności przypada na pierwsze lata obecnego stulecia. Wystarczy przypomnieć, że już w 2005 roku miała na swoim koncie 20 milionów sprzedanych płyt. Do tej pory wydała łącznie siedem albumów. Niektórzy twierdzą, że mogła osiągnąć jeszcze więcej, ale jej wspaniałą karierę zahamowała choroba.

Od 13. roku życia Anastacia choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna. 11 lat temu wykryto u niej z kolei raka piersi. Choroba została wyleczona, ale 27 lutego 2013 roku piosenkarka poinformowała o nawrocie i musiała nawet odwołać trasę koncertową.

- Było o niej może ostatnio mniej słychać, ale należy pamiętać o jej problemach zdrowotnych, które trochę wyeliminowały ją z walki o dobrą pozycję wśród światowych wokalistek – zauważa Roman Rogowiecki.

- Najważniejsze jednak, że cały czas walczy i wraca do tego, co kocha. W Polsce wiele osób czeka na jej koncert. Tym bardziej, że nigdy dotychczas Anastacia nie miała okazji występować w naszym kraju – dodaje z kolei Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która będzie organizatorem koncertu w warszawskiej Stodole. Warto zauważyć, że to już dziewiąty światowej klasy wykonawca, który do przyjeżdża po raz pierwszy do Polski dzięki agencji Prestige MJM.

Do Warszawy Anastacia przyjedzie promować najnowszą płytę "Resurrection", która trafiła do sklepów w tym roku. Jednak z całą pewnością w Polsce Anastacia zaprezentuje swoim fanom także największe hity, których nie brakuje w jej bogatym dorobku artystycznym.

- Jej starszych utworów słucha się z wielką przyjemnością i mam nadzieję, że w Polsce postawi na dobry mix. Anastacia na pewno doskonale wie, na co czekają jej fani. Z jednej strony będzie więc chciała pokazać, że nie stoi w miejscu i nagrywa nowe rzeczy. Z drugiej, bez wątpienia, podczas koncertu wykona też liczne, stare przeboje – wyjaśnia Roman Rogowiecki.

Anastacia pojawi się w Polsce 18 kwietnia 2015 roku. Sprzedaż biletów na koncert w warszawskiej Stodole rozpocznie się we wtorek, 23 grudnia, o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 

Poniżej wykaz  najbardziej istotnych informacji praktyczno– organizacyjnych związanych z koncertem Anastacii, który odbędzie się 18 kwietnia 2015 r. w warszawskim Klubie Stodoła.

Otwarcie bram

Otwarcie Klubu Stodoła dla publiczności nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:30. Główne wejście do klubu znajduje się przy ul. Batorego 10. Koncert gwiazdy wieczoru rozpocznie się o godzinie 20:30.

Parking przy klubie

Parking główny, oferujący 60 miejsc parkingowych, jest zlokalizowany tuż przed Klubem Stodoła. Uczestnicy wydarzenia będą mieli także możliwość skorzystania z oferty dwóch całodobowych parkingów strzeżonych, zlokalizowanych za budynkiem klubu (w kierunku al. Niepodległości oraz w pobliżu ul. Waryńskiego). Korzystanie z parkingów chronionych jest objęte opłatą.

 

Dojazd

Klub Stodoła jest zlokalizowany przy ul. Batorego, w dzielnicy Mokotów. Dogodny dojazd do obiektu zapewniają autobusy komunikacji miejskiej (nr. 118, 130, 167, 174, 182, 301 oraz N36), jak również linia tramwajowa (nr. 16, 17, 33). W sąsiedztwie budynku (400 m) znajduje się także stacja metra "Pole Mokotowskie". Stodoła znajduje się w odległości 2,5 km od dworca Warszawa Centralna, 5 km od stacji Warszawa Zachodnia oraz 7 km od Lotniska Chopina.

 

Zakup biletów w dniu koncertu

Istnieje możliwość zakupu biletów w dniu koncertu. Kasa biletowa Klubu Stodoła jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 21:00, w soboty od godz. 09:00 do 14:00 oraz w dniu koncertu od godz. 9:00 do 23:00.

 

Gastronomia na koncercie

W przestrzeni klubu Stodoła znajdują się dwa mini-bary, oferujące sprzedaż napoi bezalkoholowych oraz wysokoprocentowych. Dodatkowo, jedno ze stoisk pełni również funkcję bufetu, w którym zakupić można ciepłe przekąski typu fast-food.

 

Palenie papierosów na koncercie

Palenie papierosów na terenie koncertu będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonej strefie, wyraźnie oznaczonej jako „Palarnia”. Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.

 

Czego nie można wnosić na koncert

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

 

Aparaty fotograficzne

Na teren koncertu będzie można wnieść aparaty fotograficzne bez wymiennej optyki. Do klubu zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.

 

Szatnia

Wszyscy goście Klubu Stodoła będą mogli skorzystać z płatnej szatni, zlokalizowanej w holu głównym. W dniu koncertu szatnia będzie odpłatna - 2 zł/os. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. 

 

Bankomaty

W pobliżu Klubu Stodoła zlokalizowane są bankomaty sieci Euronet (ul. Stefana Batorego 39), Pekao S.A (al. Niepodległości 162), Nordea (u. Rakowiecka 2B), Banku BPH (ul. Rakowiecka 39A), Alior Banku (ul. Rakowiecka 41) oraz ING Banku Śląskiego (ul. Puławska 10).

 

Gadżety

Na terenie klubu nie będą sprzedawane gadżety oraz pamiątki związane z występem artystki.

 

 

 

Data

18 kwietnia 2015, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Agencja
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31