Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ANIA DĄBROWSKA
SOLD OUT

ANIA DĄBROWSKA

20 listopada 2022, niedziela, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

20 listopada 2022

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

Timetable:

18:00 - Otwarcie drzwi klubu
19:00 - Elin Rehn (support)
19:45 - Klaudia Magica (support)
20:30 - Ania Dąbrowska

 

Koncert Ani Dąbrowskiej w Klubie Stodoła został wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży internetowej oraz kasie klubu. Do zobaczenia w komplecie już w najbliższą niedzielę! Artystka wystąpi w naszym klubie również w przyszłym roku - 25 maja! Bilety dostępne w sprzedaży (KLIKNIJ TUTAJ)

Ania Dąbrowska i jej największe przeboje w Klubie Stodoła! 

20 listopada 2022 w Klubie Stodoła wystąpi Ania Dąbrowska! Pierwsza Dama Polskiego Popu zaprezentuje publiczności najważniejsze utwory w swojej dotychczasowej karierze. Bilety dostępne w sprzedaży!

 

 

Ania Dąbrowska to artystka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów oraz producentka. Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda pokryła się Platyną, co potwierdza jej niezwykły talent w tworzeniu uniwersalnych przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy. Jest także laureatką 9 Fryderyków (między innymi w kategorii Album Roku Muzyka Pop w 2017 roku), a także wielu innych nagród branżowych. 

Ania Dąbrowska zagrała wiele dużych tras koncertowych, obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Bilety na jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy. Już 20 listopada 2022 wokalistka ponownie wystąpi na scenie Klubu Stodoła! 

 

-----

Klaudia Magica (support):

Klaudia Magica to reprezentantka gatunku americana, który dla artystki mieszkającej kilka lat w USA był zawsze ogromną inspiracją. Muzyka Klaudii to mieszanka gitarowego pop'u z elementami rock'a czy soul'u. Artystka wydała trzy single "To jest mój czas", "Radio" i "Moc" zapowiadające jej debiutancką płytę, której premiera przewidziana jest na początek przyszłego roku.

-----

Ania Dąbrowska - The Best Of

20 listopada 2022, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: 

www.stodola.pl, www.ticketclub.pl   

 

---

Koncert Ani Dąbrowskiej - The Best Of w Klubie Stodoła, zaplanowany na 10 kwietnia 2022, został przełożony i odbędzie się w nowym terminie: 20 listopada 2022. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty. Bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności. Mamy nadzieję, że spotkamy się w komplecie jesienią!

---

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

 

Data

20 listopada 2022

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388