Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ANIA DĄBROWSKA
SOLD OUT

ANIA DĄBROWSKA

25 maja 2023, czwartek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

25 maja 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Ania Dąbrowska
ZAGI (support)

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

Koncert Ani Dąbrowskiej w Stodole został WYPRZEDANY!

Bilety nie będą już dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej!

TIMETABLE:
18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - ZAGI (suppport)
19:45 - Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska już w maju ponownie wystąpi w Klubie Stodoła! Listopadowy koncert wyprzedany

Ania Dąbrowska wraca do Stodoły! Po wyprzedanym jesiennym koncercie, nadszedł czas na zapowiedź wiosennego występu artystki na scenie warszawskiego klubu. Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2023. Pierwsza Dama Polskiego Popu zaprezentuje m.in. najnowszy utwór “Ktoś Inny”, łączący w sobie energetyczne, synthpopowe brzmienia z chwytliwymi riffami i charakterystycznym wokalem. Bilety dostępne w sprzedaży!

Ania Dąbrowska to artystka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów oraz producentka. Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda pokryła się Platyną, co potwierdza jej niezwykły talent w tworzeniu uniwersalnych przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy. Jest także laureatką 9 Fryderyków (między innymi w kategorii Album Roku Muzyka Pop w 2017 roku), a także wielu innych nagród branżowych. Ania Dąbrowska zagrała wiele dużych tras koncertowych, obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Bilety na jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy.

W październiku 2022 Ania Dąbrowska podzieliła się z fanami teledyskiem do najnowszego singla "Ktoś Inny", wydanego po ponad dwuletniej przerwie. Tym razem artystka zaproponowała słuchaczom połączenie energetycznych, synthpopowych brzmień, zapadających w pamięć riffów i elektryzującego głosu. To m.in. ten utwór już 25 maja 2023 na żywo będzie można usłyszeć w Klubie Stodoła. Bilety na wiosenny koncert Ani Dąbrowskiej w Warszawie trafiły do sprzedaży. 

---

Support: ZAGI

Zagi to dziewczyna z gitarą – wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów i kompozytorka, której w koncertach towarzyszy pełny zespół w składzie (Michał „Gumiś” Gumienny – perkusja, Maciej Izdebski – gitara).

Muzycznie artystka balansuje pomiędzy alternatywą a popem – każdy utwór oparty dopełniony jest ambitnym polski tekstem.

Zagi od lat zajmuje się pisaniem utworów dla innych artystów, dzięki czemu ma na swoim koncie już 3 złote płyty (pisała dla Natalii Zastępy, Sound'n'Grace, Beaty Kozidrak i wielu innych), jednak nieustannie stawia na własną twórczość.

Każda jej płyta to zamknięcie pewnego rozdziału w jej życiu z płynnym przejściem do kolejnego, dzięki czemu każde nowe wydawnictwo to jej nowa odsłona. Jak sama śpiewa: „po przetartych szlakach nie chodzę” i faktycznie – to zdanie w pełni oddaje jej podejście do tworzenia muzyki jak i ścieżki kariery którą obrała.

Czas pandemii stworzyła album "Prześwit" ze swoimi fanami podczas transmisji prowadzonych na kanale YouTube - to najbardziej nietypowa płyta w dyskografii Zagi i album, który zainspirował ją do założenia ze swoimi przyjaciółmi własnej wytwórni - Popcorn Records.

Ma na swoim koncie 5 albumów:

● LP „Prześwit” (2020 wyd. Popcorn Records – własna wytwórnia),

● EP “Drapacz Chmur” (2018 wyd. Warner Music Poland,

● LP „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (2017 wyd. WMP),

● EP „UKE” (2013 wyd. własne),

● EP „Kilka Słów o Miłości” (2012 wyd. własne),

a pojedyncze single z tych wydawnictw można było usłyszeć w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych m.in. w: MuzoFM, Eska Rock, Czwórka, czy Chilli Zet.

Wystąpiła na takich festiwalach jak: Pol’and’rock Festival, Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter  Łódź festiwal oraz supportowała m.in.: Natalię Przybysz, Melę Koteluk, Piotra Roguckiego, Pawła Domagałę oraz zespoły: Kwiat Jabłoni, Lemon, Pablopavo i Ludziki, Voo Voo czy Happysad.

 

 

 

Ania Dąbrowska, support: ZAGI 

25 maja 2023, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:

www.stodola.pl, www.ticketclub.pl   

-----

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

 

 

 

Data

25 maja 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Ania Dąbrowska
ZAGI (support)

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388