Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska

22 listopada 2009, niedziela, , Duża Scena

Data

22 listopada 2009

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Ania Dąbrowska

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

ANIA Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała trzy albumy, z których każdy uzyskał status Platynowej Płyty:

„Samotność po zmierzchu”, 2004

„Kilka historii na ten sam temat”, 2006

„W spodniach czy w sukience?”, 2008

Łącznie sprzedała ponad 150 000 płyt. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają 3 statuetki otrzymane podczas koncertu TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Ania ma również na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień branżowych, jak choćby 6 Fryderyków i 2 nagrody Eska Music Awards.

Artystka zagrała dwie duże trasy koncertowe obejmujące swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Jest jednym z nielicznych krajowych wykonawców, na którego koncerty bilety sprzedają się niemal w 100%.

W lipcu tego roku Ania przyjęła zaproszenie Marca Collina z zespołu Nouvelle Vague i nagrała w paryskim studiu piosenkę Roberta Palmera „Johnny & Mary”. Utwór ten znalazł się na najnowszej płycie Nouvelle Vague zatytułowanej „NV3”.

Na jesiennych koncertach Ani będzie można usłyszeć nie tylko wspomniany utwór, ale także kilka ulubionych piosenek artystki pochodzących z filmów powstałych w ostatnim półwieczu. W programie koncertów znajdzie się również zupełnie nowa kompozycja – „Nigdy nie mów nigdy”, pochodząca z filmu o tym samym tytule. Całość wzbogaci, kilka najbardziej znanych piosenek Ani, takich jak: „Charlie Charlie”, „Trudno mi się przyznać”, „Tego chciałam”, „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”,  „W spodniach czy w sukience”.

Data

22 listopada 2009

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Ania Dąbrowska

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388