Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ASKING ALEXANDRIA
ODWOŁANY

ASKING ALEXANDRIA

4 listopada 2020, środa, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

4 listopada 2020

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

Asking Alexandria
Karta podarunkowa

 

Asking Alexandria show due to take place this year on November 4 at Stodola Club will no longer be going ahead as planned. The ticketing agent you used to buy your ticket will be in touch.

Koncert Asking Alexandria zaplanowany na 4 listopada tego roku w Klubie Stodoła nie odbędzie się. Bileteria, za pośrednictwem której zakupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą.

 

 

Asking Alexandria to brytyjski zespół rockowy z York w hrabstwie North Yorkshire, w skład którego wchodzą gitarzyści Ben Bruce i Cameron Liddell, perkusista James Cassells, główny wokalista Danny Worsnop i basista Sam Bettley.

W swojej karierze dzielili scenę z takimi zespołami jak Guns N 'Roses, Green Day, Alice In Chains i Avenged Sevenfold i Slipknot; koncertowali z Black Veil Brides; dołączyli na trasie Warped Tour & Rockstar Mayhem; grali na każdym większym festiwalu rockowym na świecie, a także mają na swoim koncie wyprzedane trasy koncertowe.

“The Final Episode” i “Not the American Average” uzyskały złoty certyfikat RIAA za sprzedaż przekraczającą 500 000 sztuk. Teledyski tylko dla tych dwóch singli zgromadziły ponad 100 milionów wyświetleń na YouTube. Ich trzeci album studyjny, „From Death to Destiny” (2013), znalazł się na pierwszym miejscu rockowo-metalowych list przebojów w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej piątce na liście Billboard 200 w Stanach Zjednoczonych.

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Data

4 listopada 2020, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

Asking Alexandria
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31