Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
BAL SYLWESTROWY

BAL SYLWESTROWY

31 grudnia 2009, czwartek, , Duża Scena

Data

31 grudnia 2009

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Rolę konferansjera oraz DJ’a podczas imprezy pełnić będzie Pan Sławek Drygalski.Na żywo zagra zespół „Cygańskie Czary”, 3 sety po 30 minut. W cenie zaproszenia:• miejsce siedzące,• dania gorące,• dania zimne (wędliny, sery, przystawki),• napoje zimne i gorące,• obsługa kelnerska,• alkohol,• dobra zabawa z DJ'em oraz muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Cygańskie Czary.Na parę (2 zaproszenia łącznie) przypada:• 0,5 litra wódki lub butelka wina półwytrawnego czerwonego,• 1litr soku, wino musujące, na osobę kawa lub herbata,***odbiór napojów i alkoholu w barach ***Prosimy o przemyślenie opcji alkoholowej oraz podanie wyboru podczas rezerwacji/zakupu zaproszenia. ***w barach prowadzona będzie również sprzedaż alkoholu oraz napojów bezalkoholowych ***Informacji na temat Sylwestra udzielamy e- mailowo: sekretariat@stodola.plInformacje pod numerem telefonu: 022 825 60 31.Atrakcyjne Menu Zupa: Aksamitny krem z pomidorów z bazylią, czosnkiem i parmezanem (250g/os.) Szlachecki żur z jajkiem i białą kiełbasą (250g/os.) Drugie danie: Pierś kurczaka faszerowana suszonymi pomidorami z nutka sosu truflowego, pieczone ziemniaki, wianek warzyw z palonymi migdałami (450g/os.) Bufet (stoły): Pieczone specjały: boczek, karkówka, szynka, kabanosy podane z piklami (150g/os.) Roladka z naleśnika faszerowana wędzoną szynką i serem (100g/os.) Ryba faszerowana z rodzynkami z nutką sosu tatarskiego w galarecie (80g/os.) Kieszonki schabu z nadzieniem serowo-chrzanowym w galarecie (120g/os.) Sery żółte i pleśniowe z bakaliami i owocami (100g/os.) Sałata grecka z serem feta, czarnymi i zielonymi oliwkami oraz sosem vinegrett (100g/os.) Masła smakowe, pikle (70g/os.) Pieczywo ciemne i jasne (100g/os.) Alkohol:Wódka Wyborowa 0,5l lub wino półwytrawne czerwone 0,75l na parę. Wino musujące (1 na parę). CYGAŃSKIE CZARY

Muzyczno-taneczny show pełen orientalnej zmysłowości, cygańskiego temperamentu, finezji hiszpańskiego flamenco, a dla duszy... romansów rosyjskich. W programie pełnym wigoru i radości życia zabrzmią najwspanialsze hity cygańskie. Cudowna autentyczna muzyka cygańska, śpiew i taniec, a także niesamowite stroje cygańskie stwarzają niezapomnianą atmosferę i wprowadzają widzów w zaczarowany i tajemniczy świat Romów.

FAQ Sylwester1. Na ile osób planowana jest Sylwestrowa impreza"Odp. Przewidujemy zabawę dla około 800 gości.2. Czy zostanie wydzielone miejsce dla osób niepalących"Odp. Tak, zamierzamy przeznaczyć dla niepalących 3 sale na piętrze.3. Czy na imprezę Sylwestrową mają wstęp osoby niepełnoletnie"Odp. Niestety nie, impreza jest tylko dla osób pełnoletnich.4. Jaki strój obowiązuje na zabawie"Odp. Obowiązuje strój wieczorowy.5. Czy podczas zabawy jedzenie będzie donoszone do stolików, czy też będzie tzw. szwedzki stół"Odp. Jedzenie będzie donoszone przez naszych kelnerów, natomiast kawa, herbata i napoje będą do odbioru w barze za okazaniem zaproszeń.6. Do której przewidziana jest zabawa"Odp. Przewidujemy zabawę do godziny 4 rano.7. W jakim wieku ludzie bawią się na Sylwestrze organizowanym przez Stodołę"Odp. Rozpiętość wiekowa jest duża, także są to osoby w wieku 20-60 lat.8. Czy możliwe jest wnoszenie własnego alkoholu"Odp. Nie, klub Stodoła oferuje szeroki wybór alkoholi na miejscu.9. Czy szatnia będzie płatna"Odp. Szatnia jest bezpłatna.10. Jeśli zgłodnieję, czy będę miał możliwość zjedzenia czegoś dodatkowego na miejscu"Odp. Tak, przewidzieliśmy dodatkowe dania. Będą to tortille, kebaby, zapiekanki itp.11. Czy o 24 będę mógł wyjść przed klub, aby obejrzeć fajerwerki"Odp. Tak, tylko proszę nie zapomnieć zabrać zaproszenia ze sobą.12. W jakiej cenie będą alkohole"Odp. Piwo - 9 zł , wino 40 zł butelka, wódka 0.5 litra 60 zł (Wódka Wyborowa)14. Czy muszę zabierać ze sobą dowód tożsamości"Odp. Tak, jest to konieczne, gdyż zaproszenia są imienne.

Data

31 grudnia 2009, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31