Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
BERNHOFT - OPEN STAGE

BERNHOFT - OPEN STAGE

19 października 2015, poniedziałek, Klub Stodoła, Open Stage

Data

19 października 2015

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

BERNHOFT
Newsletter

19:00 otwarcie klubu
20:00  Buslav
20:50  BERNHOFT

Jedna z najjaśniejszych norweskich gwiazd, która włada nie tylko niesamowitym soulowym wokalem, daje fantastyczne występy na żywo, ale i zaskakuje swoją instrumentalną wszechstronnością. Jego twórczość, która łączy klasyczny soul z jazzem i nowymi brzmieniami, jest nastrojowa, efektowna i wciągająca. Nie dziwi więc, że już dawno doceniony został daleko poza granicami swojego kraju. Już 19 października BERNHOFT wystąpi na Open Stage w klubie Stodoła.

Urodzony w 1976 roku norweski multiinstrumentalista, wokalista, kompozytor i autor tekstów BERNHOFT (Jarle Bernhoft) uznawany jest za posiadacza jedenego z najlepszych i najbardziej fascynujących męskich głosów w Skandynawii. Zanim skupił się na solowej karierze, był wokalistą rockowych zespołów Explicit Lyrics oraz SPAN. Debiutancki album BERNHOFA Ceramic City Chronicles ujrzał światło dzienne w 2008 roku. Przemiana rockowego frontmana w soulującego wokalistę zaskoczyła dotychczasowych fanów muzyka, jednak debiut na czwartym miejscu norweskiej listy najlepiej sprzedających się albumów, na której krążek pozostał przez kilkanaście tygodni świadczył, że nie zostali oni zawiedzeni.
W 2010 roku do sprzedaży trafił podwójny album koncertowy 1:Man 2:Band. W 2011 roku do kolekcji solowej twórczości Bernhofa dołączyły aż dwa krążki. Pierwszy to przyjęte bardzo entuzjastycznie, studyjne wydawnictwo Solidarity Breaks, za które muzyk otrzymał dwie nagrody Spellemannprisen (norweski odpowiednik Grammy). Drugie, koncertowe to Walk With Me, zawierające nagrania z dwóch występów, na których wokaliście towarzyszyła orkiestra radia norweskiego (KORK).

Ostatnią płytą w dorobku Norwega jest krążek Islander (2014), za który otrzymał on nominację do nagrody Grammy za Najlepszy Album R&B. Co ciekawe, był pierwszym od 20 lat, niepochodzącym z USA artystą, który został wyróżniony w tej, zdominowanej przez Amerykanów, kategorii.

Już 19 października BERNHOFT wystąpi w klubie Stodoła.

SUPPORT: Buslav


 

BILETY:

OPEN STAGE - Przedsprzedaż - 78 pln

OPEN STAGE - W dniu koncertu - 88 pln

 

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Data

19 października 2015

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

BERNHOFT
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388