Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
BRASS AGAINST
ZMIANA TERMINU

BRASS AGAINST

13 grudnia 2020, niedziela, Warszawa, Klub Proxima
Bilety od 90.00 PLN Kup bilet

Data

13 grudnia 2020
Otwarcie drzwi: 18:00

Miejsce

Klub Proxima, Warszawa

Bilety

90.00 PLN PŁYTA
Kup bilet

Gdzie kupić

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl
LiveNation.pl
Ticketmaster.pl

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Brass Against
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:00

Zaplanowany na 18 kwietnia br koncert Brass Against w klubie Stodoła zostaje przełożony. Nowa data koncertu to 13 grudnia 2020 roku, klub Proxima. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Dziękujemy za wyrozumiałość i czekamy na spotkanie z Wami!

The Brass Against show which is currently scheduled for April 18, 2020 at Stodola club is being proactively rescheduled. The new date is December 13, 2020 at Proxima club, so please hang on to your ticket as it will be valid for this new date. Thank you for your understanding and look forward to seeing you then!

 

BRASS AGAINST

13 grudnia 2020, Klub Proxima

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 15 listopada od 9:00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl, TicketClub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła. 

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 13 listopada o 9:00 i zakończy się w piątek, 15 listopada o 8:00

 
Przedsprzedaż na stronie Ticketmaster.pl rozpocznie się w czwartek, 14 listopada od 9:00  i potrwa do piątku, 15 listopada do 9:00
 
W obecnych trudnych politycznie czasach nadeszła pora, aby stawić czoła tej machinie. Brass Against to kolektyw artystów prowadzony przez Brada Hammondson’a, który ma na celu stworzenie muzycznego protestu, który wzywa fanów do działania. Chcemy, aby muzyka, którą wykonujemy brzmiała interesująco i rezonowała z emocjami ludzi. Łączymy rocka i ostry hip-hop, żeby grać muzykę, która jest silna i wzmacniająca. Brass Against to wyjątkowa muzyka o politycznym charakterze. Jesteśmy wściekli, zainspirowani, gotowi na zmiany i mamy nadzieję, że nasza muzyka wzmacnia tę samą energię u każdego kto jej słucha.
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Data

13 grudnia 2020, 00:00

Miejsce

Klub Proxima, Warszawa

Bilety

90.00 PLN PŁYTA
Kup bilet

Gdzie kupić

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl
LiveNation.pl
Ticketmaster.pl

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Brass Against
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31