Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
BRING ME THE HORIZON

BRING ME THE HORIZON

14 czerwca 2016, wtorek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

14 czerwca 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Bring Me The Horizon

Gatunek

Hard & Heavy
Karta podarunkowa

Bilety wyprzedane. W związku z tym nie będzie możliwości zakupu biletów w kasie klubu przed koncertem.

Rozkład godzinowy koncertu*:
18.00 – otwarcie klubu
19.30 – Chemia
20.30 – Bring Me The Horizon

*Wszelkie harmonogramy mają charakter orientacyjny i podlegają zmianom.

 
Live Nation i Klub Stodoła prezentują:
 
BRING ME THE HORIZON
14 CZERWCA 2016  -  WARSZAWA, STODOŁA
 
Z deathcorowego undergroundu po szczyty alternatywno-rockowych list przebojów - Bring Me The Horizon przez ostatnią dekadę nie pozostawiło obojętnym nikogo, a wydana we wrześniu nowa płyta „That’s The Spirit” bez wątpienia przysporzyła im tylko nowych fanów. To właśnie ten album będzie promowany na wiosenno-letniej trasie koncertowej, która obejmie jeden klubowy koncert w Polsce, 14 czerwca w warszawskiej Stodole.
 
Bring Me The Horizon na początku swojej kariery dali się poznać jako autorzy mocnych, metalcorowych kompozycji, jak „Chelsea Smile”. W późniejszym okresie kariery złagodzili swoje brzmienie i wprowadzili do niego elementy elektroniki, co zaowocowało powstaniem takich hitów jak „Can You Feel My Heart” czy „Sleepwalking”. Te ostatnie pochodzą z pokrytego złotem w Wielkiej Brytanii i Australii krążka „Sempiternal”, po którego premierze wielokrotnie wieszczono grupie sukces na miarę Linkin Park. Wrażenie to spotęgowane zostało przez wydanie imponującego koncertowego wydawnictwa DVD/Blu-ray z zapisem koncertu z londyńskiego Wembley, na którym zobaczyć można nieprawdopodobną energię zespołu, którego kontakt z publicznością jest atutem, który każdy fan rocka i metalu powinien zobaczyć na żywo.
 
Ostatnie wydawnictwo Bring Me The Horizon, krążek „That’s The Spirit” rozpoczął nową erę w historii brytyjskiego zespołu, a single takie jak „Throne”, „True Friends” czy „Follow You” zapewniły zespołowi po raz pierwszy w historii tak wysokie pozycje na amerykańskich listach przebojów, w tym drugie miejsce na liście Billboardu.
 
Czerwcowy występ Bring Me The Horizon będzie świetną okazją do zobaczenia w warunkach klubowych jednego z najciekawszych w swoim gatunku zespołów, który pod koniec kwietnia po raz kolejny zarejestruje swój koncert na potrzeby DVD, tym razem w trakcie koncertu w kultowym Royal Albert Hall.
 
Bilety na koncert wyprzedane.
 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.

1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby, poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet
(bez dolnego limitu wieku).

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Data

14 czerwca 2016, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Bring Me The Horizon

Gatunek

Hard & Heavy
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31