Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
CHILDREN OF BODOM

CHILDREN OF BODOM

25 listopada 2013, poniedziałek, , Duża Scena

Data

25 listopada 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Knock Out Productions

Artyści na koncercie

Children Of Bodom

Gatunek

Hard & Heavy
Newsletter

18.00 Otwarcie bram
19.00-19.30 Medeia
19:50-20:30 Decapitated
21.05 Children of Bodom 

Agencja Knock Out Productions prezentuje dwa polskie koncerty niezwykle lubianego i popularnego zespołu heavy-metalowego: Children Of Bodom. Wizyta Finów w naszym kraju odbędzie się w ramach dużego europejskiego tourne „Halo Of Blood Over Europe 2013”. COB wystąpi 24 listopada w Krakowie, w klubie „Studio” oraz dzień później w warszawskiej „Stodole”.

CHILDREN OF BODOM (Finladnia) Melodyjny Death-Metal / Power-Metal
Od chwili powstania w 1993 roku, grupa Children Of Bodom ciężko pracowała na swoją obecną pozycję w światowym heavy-metalu. Dziś jest jednym z głównych muzycznych towarów eksportowych swojego kraju i odbywa regularne trasy po całym globie zarówno jako headliner jak i w towarzystwie muzycznych gigantów. Ich twórczości nie jest łatwo opisać, z uwagi na to, że zawiera ona w sobie elementy zarówno death, power, heavy czy speed metalu. Dzięki tej różnorodności i latom scenicznych doświadczeń zespół Children Of Bodom wypracował swój charakterystyczny styl i dorobili się ogromnej ilości fanów na całym świecie. Tym razem COB wraca do Polski promować doskonale zapowiadający się nowy album „Halo Of Blood”.
http://www.cobhc.com/
http://www.youtube.com/watch?v=yLAjKtmT3lk

Informacje o reszcie składu koncertu podamy niebawem.

Zagrają:
CHILDREN OF BODOM (Finladnia) Melodyjny Death-Metal / Power-Metal
+
Support:

Decapitated (Polska) Techiniczny Death-Metal
Polska dała światu kilka genialnych kapel grających ekstremalną muzę. Takich, które obecnie już stanowią elitę i inspirację dla małolatów zafascynowanych metalem, chcących założyć kapelę i podbić świat. Takich, z których możemy i powinniśmy być dumni. Takich, którymi do dziś zachwycają się fani i prasa zagraniczna. Do tych grup oczywiście zalicza się grający kapitalny techniczny death metal Decapitated. Kapela, którą los doświadczył jak chyba żadną inną, zabierając z tego świata niezapomnianego bębniarza Vitka, a wokalistę Covana czyniąc niezdolnym do normalnego życia. Wacek "Vogg" Kiełtyka, brat Vitka, sprawił, że Decapitated działa po dziś dzień w zmienionym składzie i koncertuje na całym świecie, zdobywając kolejnych fanów. Nie tak dawno grupa supportowała gigantów z Meshuggah. W 2011 roku ukazała się pierwsza płyta Decapitated w odnowionym składzie, "Carnival Is Forever". I zebrała znakomite recenzje. Zespół wciąż promuje ją na koncertach i wypada na nich doskonale! Warto się o tym przekonać po raz kolejny.

Medeia (Finlandia) Melodyjny Death - Metal
Co prawda z melodyjnego death metalu w Skandynawii słyną głównie Szwecja i Dania, ale ciekawych wykonawców z tego nurtu można znaleźć także w Norwegii, jak i w Finlandii (a pewnie na Islandii cosik by się znalazło w tym stylu). Właśnie z Kraju Tysiąca Jezior pochodzi sekstet o kojarzącej się z mitologią grecką nazwie Medeia i wykonujący melodyjny death metal z wykorzystaniem klawiszy. Gra na nich dziewczyna o swojskich personaliach – Laura Dziadulewicz. Gardło zaś zdziera znany z Rotten Sound i koncertowego składu Nasum Keijo Niinimaa. Medeia ma na koncie trzy duże płyty, ale na 2013 rok zapowiadana jest czwarta, która będzie nosić tytuł "Iconoclastic". Na fiński zespół warto zwrócić uwagę nie tylko ze względu na więcej niż solidną muzę, lecz również dystans do samych siebie i nietraktowanie death metalu ze śmiertelną powagą. Doskonałym dowodem na to jest klip do kawałka "Abandon All" z trzeciej płyty pod takim samym tytułem.

Klub: Kraków @ Studio, Budryka 4
Data: 24.11.2013 (niedziela)

Klub: Warszawa @ Stodoła, ul. Batorego 10
Data: 25.11.2013 (poniedziałek)

Bilety: 100 zł (przedsprzedaż), 120 zł (w dniu koncertu)

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

Data

25 listopada 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Knock Out Productions

Artyści na koncercie

Children Of Bodom

Gatunek

Hard & Heavy
Karta podarunkowa

Galerie

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388