Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
COMA

COMA

15 listopada 2013, piątek, , Duża Scena

Data

15 listopada 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

COMA

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

BILETY WYPRZEDANE!

18:30 otwarcie klubu
19:30 – 20:00 koncert Ukeje
20:15 – 20:55 koncert Bonafide
21:20 – 23:30 COMA

Support: BONAFIDE & UKEJE

15 listopada na deskach sceny Stodoły wystąpi COMA! Klub Stodoła będzie miał przyjemność kolejny raz gościć zespół, którego płyty sprzedają się w imponujących ilościach, a każdy z koncertów jest  wielkim wydarzeniem!
COMA powstała w czerwcu w 1998 roku z inicjatywy Dominika Witczaka, jednak skład zespołu ustabilizował się dopiero po wielu miesiącach. Jesienią 2003 roku kapela przystępuje do nagrania debiutanckiego albumu – Pierwsze wyjście z mroku. Płyta ukazuje się w maju 2004 i przynosi grupie wiele nagród. Krążek zostaje nagrodzony Fryderykiem w kategorii Album roku - rock. Druga płyta ukazuje się w maju 2006, pod tytułem Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków i już po tygodniu zajmuje I miejsce na oficjalnej liście sprzedaży. Trzecia płyta jest przykładem rzadko obecnie uprawianego gatunku koncept-albumu, gdzie cały materiał podporządkowany jest zgłębianiu jednego zagadnienia, którym w tym wypadku jest życie ludzkie, jako szeroko pojęta wola istnienia - od poczęcia aż do śmierci. Płyta Hipertrofia, która w dniu premiery pokryła się platyną, osiągnęła status Podwójnej Platyny. Czerwony Album wydany w 2011 roku zyskuje status Złotej Płyty w tydzień po premierze.
W roku 2013 muzycy z grupy COMA podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnią earMusic/ Edel, która ma pod swoją opieką takich artystów jak: Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion czy Europe. W efekcie tej współpracy narodził się anglojęzyczny krążek pod tytułem Don't set your dogs on me, którego premiera odbyła się w lutym 2013. W ramach promocji najnowszego albumu, zespół COMA wystąpił na dwóch koncertach poza granicami Polski – w Londynie oraz Manchesterze.
W czasie jesiennego koncertu w klubie Stodoła z pewnością będziecie mogli usłyszeć zarówno nowe utwory, jak i przeboje, które ukochaliście do tej pory.

Bilety w cenie: 49 pln - przedsprzedaż oraz 56 pln w dniu koncertu do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10);
Kup bilet na: www.stodola.pl
 

Data

15 listopada 2013, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

COMA

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31