Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
COMA

COMA

12 grudnia 2013, czwartek, , Duża Scena

Data

12 grudnia 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

COMA

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

18:30 otwarcie klubu
19:30 – 20:00  THE FROSTS         
20:15 – 20:55  MAMA SELITA     
21:20 COMA

SUPPORT:

MAMA SELITA

THE FROSTS

12 grudnia 2013
Klub Stodoła

12 grudnia na deskach sceny Stodoły po raz kolejny wystąpi COMA! Klub Stodoła będzie miał przyjemność kolejny raz gościć zespół, którego płyty sprzedają się w imponujących ilościach, a każdy z koncertów jest  wielkim wydarzeniem!
COMA powstała w czerwcu w 1998 roku z inicjatywy Dominika Witczaka, jednak skład zespołu ustabilizował się dopiero po wielu miesiącach. Jesienią 2003 roku kapela przystępuje do nagrania debiutanckiego albumu – Pierwsze wyjście z mroku. Płyta ukazuje się w maju 2004 i przynosi grupie wiele nagród. Krążek zostaje nagrodzony Fryderykiem w kategorii Album roku - rock. Druga płyta ukazuje się w maju 2006, pod tytułem Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków i już po tygodniu zajmuje I miejsce na oficjalnej liście sprzedaży. Trzecia płyta jest przykładem rzadko obecnie uprawianego gatunku koncept-albumu, gdzie cały materiał podporządkowany jest zgłębianiu jednego zagadnienia, którym w tym wypadku jest życie ludzkie, jako szeroko pojęta wola istnienia - od poczęcia aż do śmierci. Płyta Hipertrofia, która w dniu premiery pokryła się platyną, osiągnęła status Podwójnej Platyny. Czerwony Album wydany w 2011 roku zyskuje status Złotej Płyty w tydzień po premierze.
W roku 2013 muzycy z grupy COMA podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnią earMusic/ Edel, która ma pod swoją opieką takich artystów jak: Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion czy Europe. W efekcie tej współpracy narodził się anglojęzyczny krążek pod tytułem Don't set your dogs on me, którego premiera odbyła się w lutym 2013. W ramach promocji najnowszego albumu, zespół COMA wystąpił na dwóch koncertach poza granicami Polski – w Londynie oraz Manchesterze.
Podaczs grudniowego koncertu w klubie Stodoła z pewnością będziecie mogli usłyszeć zarówno nowe utwory, jak i przeboje, które ukochaliście do tej pory.

Bilety w cenie:
Miejsca stojące: 49 pln - przedsprzedaż oraz 56 pln w dniu koncertu
Miejsca na balkonie:  69 pln - przedsprzedaż oraz 76 pln w dniu koncertu

Bilety dostępne są w TicketClub Batorego (ul. Batorego 10, kasa Klubu Stodoła), oraz na stronach: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl

 

Data

12 grudnia 2013, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

COMA

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31