Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
COMA - SOLD OUT

COMA - SOLD OUT

27 lutego 2016, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

27 lutego 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

COMA

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

BILETY WYPRZEDANE!

SUPPORT: The Freeborn Brothers, The Roop

TIMETABLE:
18.30 - otwarcie klubu
19.30 - The Freeborn Brothers
20.15 - The Roop
21.15 - COMA

Czekanie sprawia, że gorzknieje cała słodycz w nas – jednak czekanie dobiega końca. W przyszłym roku posłuchamy nowej płyty grupy Coma, ale także koncertów, w tym w Warszawie, w klubie Stodoła.

Już 27 lutego na deskach Stodoły pojawi się Piotr Rogucki (koncert solowy również w Klubie Stodoła 7 kwietnia) i reszta zespołu, który w roku 2016 osiągnie pełnoletniość. Czy na koncercie usłyszymy już nowe nagrania grupy, która nie uraczyła nas premierowym materiałem od roku 2011? Zobaczymy! Na pewno natomiast nie zabraknie atrakcji, gdyż każdy koncert łódzkiej formacji jest wyjątkowy, dzięki pomysłowości zespołu, nie lubiącego popadania w rutynę, tak pod względem przygotowywanej setlisty, jak i samego występu.

THE FREEBORN BROTHERS
The Freeborn Brothers to Niko Mateusz i nowy członek zespołu Krzysiek. Miłość do muzyki, potrzeba bycia na scenie i bawienia publiczności zmobilizowała ich do zorganizowania się, ruszenia w drogę i stworzenia tej niesamowitej orkiestry! Za każdym razem, kiedy zastanawiasz się, jak opisać kapelę, jaką łatkę jej przyczepić i do jakiej wrzucić szufladki i nie masz zielonego pojęcia, bo różnorodność muzyki jest tak szeroka i wielostronna, masz do czynienia z czymś unikalnym i niepowtarzalnym. Tak właśnie dzieje się, kiedy słuchasz FBB. Ta niebezpieczna mikstura kradnie ludzkie dusze w każdym miejscu, które odwiedzą.
Bezustannie koncertują po Europie, w 2014 wystąpili około 200 razy. Muddy Roots Europe Festival, Country Charro Festival czy Van Thom Weekender i Tattoo Konwent Katowice to tylko kilka z wielu miejsc, które odwiedzili w ponad 14 krajach. I na dodatek nie zwalniają tempa, plany na rok 2015 mają jeszcze bardziej ambitne- wyruszają do Brazylii i USA, no i oczywiście dalej będą jeździć po całej Europie!
Nagrali dwie płyty, pierwsza „Two Man Orchestra” nagrana w październiku 2013. Jest surowa, jest brudna i faktycznie brzmi jak dwuosobowa orkiestra. Zawiera bombę energetyczną- piosenkę „Rolling and Rolling”, „Poor Widow”znaną jako „Black Burrito Song”, czy złowieszczy walc „The Night I Die”, który podczas ich występów zamienia się w zbiorowy egzorcyzm. Druga płyta nazywa się „Gypsy Hobo Thash Grass”i ten tytuł pokazuje drogę, którą FBB zamierza iść. Więcej melodii, kawałki zagrane z sercemi i duszą. Piosenki takie jak „I See It In Your Eyes”, „Down to Hell” czy „Road Ends on Forever”są świetnym przykładem tej muzycznej ścieżki. Oba albumy są bliskie korzeni i folku, ale trudno wrzucić je do tego samego worka z tymi gatunkami… FBB budują ich własne brzmienie, które można rozpoznać wszędzie.

THE ROOP
Ten nowy, świeżo brzmiący pop-rockowy zespół wydał swój debiutancki singiel "Be Mine" w listopadzie 2014 roku, ale nie można określić członków grupy jako mało doświadczonych. Spędzili prawie cztery lata w studio poszukując idealnego dźwięku. Nagrali  50 piosenek, z których wybrali najlepsze 10 utworów na swój  pierwszy krążek "To Whom It May Concern". (premiera 30 listopada 2015 roku.)

„W ten album włożyliśmy nasze wszystkie myśli i idee. Spędziliśmy nad jego produkcją niezliczoną ilość nocy i wypiliśmy niewiarygodną ilość kawy. To jest nasze muzyczne marzenie, które właśnie się ziściło. Mamy nadzieję, że spodoba się wszystkim, którzy kochają muzykę” – mówi wokalista The Roop, Vaidotas Valiukevičius.
Teledysk “Not Too Late”, który pojawił się pod koniec października 2015 roku, dzięki użyciu najnowszych technologii (połączenie nagrywania 360 stopni  i animacji) dostarcza widzom zupełnie nowych doświadczeń.  
Wszyscy członkowie The Roop byli wcześniej zaangażowani w inne muzyczne projekty, wokalista jest również znany jako gospodarz telewizyjnego show oraz aktor.
O swojej twórczości mówią: „Nie spieszymy się. Zebraliśmy się, aby spróbować czegoś nowego, aby tworzyć muzykę, z której będziemy zadowoleni, w przeciwieństwie do niektórych wcześniejszych projektów, w jakich braliśmy udział” – wyjaśnia Vaidotas.
Dodatkowy akcent do albumu "To Whom It May Concern" dodany został przez Australiana Leona Zervosa  –  producenta, który na koncie ma współpracę m.in. z INXS, Aerosmith, Muse i wieloma innymi sławnymi grupami.
THE ROOP chcą podnosić dyskusję  na temat zjawisk i problemów społecznych – z wykorzystaniem zarówno muzyki, jak i obrazów. Muzyka z przesłaniem, dostarczana z odpowiednim zestawem umiejętności i ambicji. Czego więcej można chcieć?

POSŁUCHAJ:
Not Too Late

ZAJRZYJ:
FB - www.facebook.com/theroopband

WSPÓŁPRACA:

 

          

 

 

Coma już 27 lutego na żywo w klubie Stodoła!

Bilety wyprzedane!

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.
 

Data

27 lutego 2016, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

COMA

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31