Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
EASTWEST ROCKERS

EASTWEST ROCKERS

7 października 2011, piątek, , Duża Scena

Data

7 października 2011

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

SSPW
Stowarzyszenie "Stolica Muzyki"
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Alicetea
EASTWEST ROCKERS
Masala

Gatunek

Reggae & Ska
Karta podarunkowa

Start: 19.00 (wejście od 18.00)

Pierwszy weekend roku akademickiego rozpoczynamy koncertem EastWest Rockers, Masala i Alicetea w Klubie Stodoła. To energetyczne połączenie wykonawców z pewnością zapewni świetną zabawą przy pozytywnych rytmach różnych odmian muzyki reggae. Po występach zespołów odbędzie się afterparty, które rozkręci djski kolekty...w Sound Rebellion.

EastWest Rockers - Ekipa, która podbiła serca miłośników jamajskich brzmień w Polsce. Od legendarnych imprez w Opolu na początku 2004, po występy na największych polskich i zagranicznych festiwalach [Heineken Open'er 2007, Coke Live 2007, Bielawa Reggae Dub Festiwal 2007/2008, Ostróda Reggae 2007/2008, Hip-Hop Kemp 2007/2008, Ethnic Session 2008] EastWest Rockers wciąż zbiera najwyższe noty za żywiołowe koncerty łączące jamajski styl i polski klimat.
Ich debiutancki album 'Ciężkie Czasy' prezentował Cheebe, Grizzliego i Ras Lute na podkładach czołowych producentów z Polski i zagranicy. Lista ludzi zaangażowanych w produkcje tej płyty to właściwie 'who-is-who' europejskiego reggae i dancehall - Pionear/Germaican Records i Ill Inspecta, YT i Sativa UK, JuniorBwoy, Big Family, House of Riddim, DJ Feel – X, Miód, Jr.Stress. Płyta odniosła sukces zarówno wśród fanów reggae, jak i ludzi nie związanych dotychczas z ta muzyka i kultura.
Drugi album EastWestRockersJedyna Broń’ jest świeżą mieszanką stylów: od nowoczesnego dancehall i klasycznego reggae po hip hop i r'n'b w ulicznym, jamajsko-polskim stylu... Straight slavic flavour inna reggae music! Wyprodukowana została w całości w studio Contrabanda, pod okiem Piotra Zabrodzkiego a.k.a. Mista Pity. Gościnnie na płycie usłyszeć można: Tomsona z Afromental, Grubsona, Lilu, Junior Stressa i Promoe z Looptroop.
http://www.myspace.com/eastwestrockers

Masala - Błyskotliwe połączenie tradycyjnych orientalnych instrumentów i technik wokalnych z nowoczesną elektroniką i rytmami w klimacie elektro / d n b / dancehall / reggae / dub, przyprawione gościnnymi występami i aktualnym, społecznym przekazem, pozwoliło stworzyć unikalną jakość zespołu, którą doceniają rzesze słuchaczy. Eklektyczny charakter twórczości Masali sprawia przy tym, że muzyka zespołu wymyka się istniejącym kategoriom, trafiając do szerokiego spektrum odbiorców.
Od początku działalności Masali jako zespołu ich koncerty budziły ogromne zainteresowanie. Oryginalna, porywająca muzyka, spontaniczność, społeczne zaangażowanie i autentyczny entuzjazm bijący ze sceny. Zespół zabiera muzyczny głos w sprawach takich krajów jak Indie, Irak czy Sudan, a także dużo bliższych kulturowo i geograficznie. Przewrotnie zatytułowana EP "Obywatele IV Świata" jest swoistą refleksją na temat polskiego "tu i teraz". http://www.myspace.com/masalasound

Alicetea - Zespół powstał w 2002 roku, tworzy go siedmiu muzyków z których absolutnie każdy pochodzi z innej muzycznej bajki, z tego połączenia powstaje niewyobrażalnie energetyczna i stylistyczna fuzja ,od reggae, ska przez funkowe rytmy do kompozycji z potężnym kopem. Zespół brał udział w wielu festiwalach, na których został zauważony i doceniony. W 2009 otrzymał specjalne wyróżnienie w finale Ogólnopolskiego Konkursu Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia „Przebojem na antenę”, gdzie nagrodę publiczności zdobył ich utwór „Tyle dróg” i został okrzyknięty Przebojem Lata 2009.
Alicetea ma na koncie debiutancką płytę pt.: Muzyka Moja Broń. Aktualnie zespół dużo koncertuje i przygotowuje materiał na drugi krążek, by dać słuchaczom kolejną dawkę energii i zakręconego połączenia stylów muzycznych…
http://www.myspace.com/aliceteaband

Organizator: SSPW www.sspw.pl i Stowarzyszenie „Stolica Muzyki”
www.stolica-muzyki.pl

Partnerzy: Klub Stodoła

Koncert EastWest Rockers, Masala i Alicetea w Klubie Stodoła wchodzi w skład cyklu wydarzeń pt. ORIENTUJ SIĘ! Uczestnicząc aktywnie w imprezach z cyklu masz szansę wygrać atrakcyjne nagrody! Więcej informacji o konkursie oraz harmonogram wszystkich imprez znajdziesz na stronie: www.orientujsie.sspw.pl

Data

7 października 2011, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

SSPW
Stowarzyszenie "Stolica Muzyki"
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Alicetea
EASTWEST ROCKERS
Masala

Gatunek

Reggae & Ska
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31