Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ECHO, MORHANA, ORANGE ZEBRA i ENDLESS QUEST (K. MECHANIK)

ECHO, MORHANA, ORANGE ZEBRA i ENDLESS QUEST (K. MECHANIK)

7 grudnia 2012, piątek, , Duża Scena

Data

7 grudnia 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa

Czyli 3 hard rockowe kapele i jedna folk metalowa. Wjazd tylko 10zł!

ECHO
to HARD ROCKOWY kwartet, istniejący dopiero od ro(c)ku, a mający już na koncie kilkadziesiąt koncertów w Warszawie i kilka poza stolicą. W maju nagraliśmy debiutancką płytę, której fragmenty będziecie mogli posłuchać najprawdopodobniej jeszcze przed tym koncertem na naszej stroniewww.facebook.com/rockecho

Zespół składa się z muzyków, którzy byli nagradzani na przeglądach, festiwalach w kraju i poza nim. Miesiąc temu Echo zostało wybrane przez Jury jako najlepszy zespół na przeglądzie Mała Scena Bemowska. Jesteśmy przede wszystkim kapelą koncertową, stawiamy więc na energię, improwizację i spontaniczność. Usłyszycie utwory z nadchodzącej płyty, sporo dobrych, rockowych coverów, ale także kilka utworów, które powstały w ostatnich tygodniach z myślą o następnym krążku. 

Orange Zebra
http://www.facebook.com/orangezebra

Z połączenia hard rocka, bluesa, odrobiny pasków i pomarańczy powstało Orange Zebra – młoda warszawska kapela, grająca energetyczną mieszankę stylów, pełną ostrych riffów, mocnych harmonii i chwytliwych beatów. Historia kapeli sięga wielu lat wstecz, jednak jej faktyczny początek to pierwsze miesiące 2011 roku. Wtedy ustalił się skład, zaczęły powstawać kompletne aranżacje i nagrania do płyty, której premiera planowana jest niebawem. Orange Zebra gra bezkompromisowego hard rocka z elementami bluesowymi, szuka własnego stylu, co wyraża się w niebanalnych kompozycjach i ciekawych tekstach. Choć zespół jest dopiero na początku swojej muzycznej drogi, już teraz ma ambitne plany i z pełnym zapałem je realizuje - za nim koncerty w takich klubach jak Proxima, Tygmont, Harenda, Indeks i innych oraz występ w finale krajowym Emergenza Festival.

Skład:
Michał Bolczyński (bębny)
Radek Dubisz (bas)
Whoobień (gitara)
EmDe (wokal)
Mateusz Trojanowski (gitara)

Endless Quest
to specyficzna, niczym nieskrępowana synteza kilku odmian rocka i metalu. W muzyce EQ odnajdziesz miejsce zarówno na kontemplację jak i dobre pogo pod sceną. Ten świeży projekt tworzy 5 facetów, którzy komponując starają się nie inspirować innymi. To co usłyszysz wypływa prosto z ich wnętrza! Solidne riffy EQ oraz nadzwyczajny wokal nie pozwolą Wam przejść obojętnie.

Data

7 grudnia 2012, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31