Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ED SHEERAN

ED SHEERAN

13 lutego 2015, piątek, Warszawa, Hala Torwar, Główna

Data

13 lutego 2015

Miejsce

Hala Torwar, Warszawa

Scena

Główna

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Oświadczenie Opiekuna dla osoby niepełnoletniej uczestniczacej w koncercie.

SUPPORT: Ryan Keen

Ed Sheeran nareszcie w Polsce! Najpopularniejszy brytyjski wokalista młodego pokolenia, laureat dwóch BRIT Awards, nagrody Ivor Novello oraz twórca takich przebojów jak I see fire, Sing, czy Don’t wystąpi 13 lutego na warszawskim Torwarze!

Wydany w czerwcu tego roku krążek Eda Sheerana pt. X był jedną z najbardziej oczekiwanych, nie tylko w Polsce, płyt pop. Album to jaskrawy dowód na to, jak wspaniale Ed rozwinął się jako wokalista, autor tekstów oraz kompozytor od czasu premierowego albumu + z 2011 roku. Jestem dumny z mojej nowej płyty. To najlepsza muzyka, jaką do tej pory nagrałem – twierdzi z przekonaniem Sheeran i nie można się z nim nie zgodzić. Piękne, szybko wpadające w ucho melodie, ciepły wokal, uniwersalne teksty – to wszystko składa się na rewelacyjny album, różnorodny a zarazem niesamowicie spójny.
Wydawnictwo pojawiło się w sprzedaży w dwóch wersjach – standardowej (12 utworów) oraz deluxe. Ta druga jest bogatsza o cztery piosenki, m.in. o napisaną specjalnie do drugiej części trylogii Petera Jacksona Hobbit kompozycję I See Fire. Singlem promującym X był utwór Sing, nagrany z udziałem Pharella Williamsa. Numer szybko wskoczył na szczyty list przebojów stacji radiowych, a klip do niego obejrzało już ponad 45 milionów internautów. Przy produkcji płyty Anglika wsparli również Rick Rubin (m.in. Red Hot Chilli Peppers, Johnny Cash, Slayer, Metallica, Beastie Boys), Benny Blanco (Rihanna, Wiz Khalifa), Jeff Bhasker (Alicia Keys, Jay-Z).
Wydany w 2011 roku debiutancki album Eda Sheerana pt. + pokrył się złotem w USA oraz Niemczech i sześciokrotną platyną na Wyspach. Sheeran otrzymał też prestiżową Ivor Novello Award w 2012 roku za singel The A Team oraz dwie BRIT Awards – dla Najlepszego debiutanta oraz Najlepszego brytyjskiego artysty.  Płyta zdobyła szczyt brytyjskiego notowania, a na całym świecie rozeszła się w nakładzie przekraczającym 4 mln egzemplarzy. Pochodzą z niej przeboje You Need Me, I Don't Need You, Lego House oraz Give Me Love.

BILETY W SPRZEDAŻY OD 17 WRZEŚNIA, OD GODZ. 10.00
 
KATEGORIE CENOWE:
165 pln – Płyta
165 pln – Trybuna Kategoria II
225 pln – Trybuna Kategoria I
225 pln – Golden Circle
 
UWAGA - Dodatkowa pula biletów dostępna od 16.10 od godziny 15:00, na www.stodola.pl oraz w kasie klubu Stodoła.
Bilety w cenie 165pln dotyczą miejsc z boczną widocznością na scenę.
 
 
OGRANICZENIA WIEKOWE:
Osoby w wieku od 5 do 13 lat mogą przebywać na terenie imprezy wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna.
Osoby powyżej 13 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w koncercie.
 
Szczegóły dostępne w Regulaminie Imprezy oraz na www.eventim.pl

Oświadczenie Opiekuna dla osoby niepełnoletniej uczestniczacej w koncercie.

Data

13 lutego 2015, 00:00

Miejsce

Hala Torwar, Warszawa

Scena

Główna

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31