Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ELIËN (NL) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

ELIËN (NL) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

28 stycznia 2024, niedziela, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

28 stycznia 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Stodoła Sp. z.o.o.

Artyści na koncercie

Eliën (support)
Newsletter

28 stycznia, w roli supportu przed projektem Waglewski Fisz Emade, zaprezentuje się Eliën, utalentowana wokalistka z Niderlandów! Koncert jest realizowany w ramach współpracy Klubu Stodoła z platformą Liveurope.

Eliën to alternatywna wokalistka, autorka tekstów i artystka pochodząca z Holandii. Po raz pierwszy pojawiła się na scenie w 2019 roku, tworząc swój album podczas podróży po Europie. Jej wymarzone syntezatory, polifoniczne dryfujące wokale i spokojne rytmy zapraszają w podróż przez głębiny jej umysłu. W swojej sztuce Eliën wykorzystuje film, muzykę, ruch i występy na żywo, tworząc wielowymiarowe doświadczenia. Razem z zespołem czerpie inspirację od wizjonerów, takich jak Bon Iver i RY X, podążając własną ścieżką wielodyscyplinarną; poetycką, czystą i barwną. W styczniu Eliën rozpoczęła showcase'owy rok koncertem "van", będącym elementem oficjalnej selekcji Eurosonic 2023. Poza tym Eliën wystąpiła na festiwalach Grasnapolsky, Booster Festival (NL), Westway Lab (PT), ConNEXT (D), Fekete Zaj (HU), Viva Sounds (SE) oraz jako support holendersko-islandzkiej wokalistki Áslaug.

-----
Bądź na bieżąco:

FACEBOOK | INSTAGRAM | SPOTIFY

-----

Koncert organizowany we współpracy z platformą Liveurope, inicjatywą, której celem jest wspieranie miejsc koncertowych w promowaniu twórczości początkujących europejskich artystów.

Platforma stanowi znak jakości, przyznawany klubom muzycznym zaangażowanym w promocję europejskiej różnorodności muzycznej. Celem Liveurope jest usprawnienie organizacji występów młodych europejskich artystów na całym kontynencie oraz pomoc im w dotarciu do nowych, zagranicznych odbiorców. Założona w 2014 roku platforma Liveurope jest pierwszą tego rodzaju inicjatywą w Europie.

Liveurope to projekt współfinansowany przez program "Kreatywna Europa" oraz projekty takie, jak Above 55° (wspierany przez Fundusz Kultury Nordyckiej) oraz Soundcat (Instytut Ramona Llulla), w celu zwiększenia możliwości koncertowania wśród początkujących europejskich artystów.

Data

28 stycznia 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Stodoła Sp. z.o.o.

Artyści na koncercie

Eliën (support)
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388