Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ELLYZ (CZ) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

ELLYZ (CZ) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

8 marca 2024, piątek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

8 marca 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Stodoła Sp. z.o.o.
Newsletter

8 marca, w roli supportu przed Kamilem Bednarkiem, zaprezentuje się EllyZ, utalentowana wokalistka z Czech! Koncert jest realizowany w ramach współpracy Klubu Stodoła z platformą Liveurope.

Nazywana księżniczką dancehallu, EllyZ żyje reggae, dancehallem i afrobeatem nie tylko w muzyce, ale także jako utalentowana tancerka i choreografka. Na scenie teatralnej i koncertowej porusza się od wielu lat. W 2020 roku EllyZ wydała EP-kę, a rok później debiutancki album "Zamilovaná". W tym roku wiosną opublikowała singiel i teledysk "V životní formě", w którym pojawiła się aktorka Annie Rat, muzyk Piqi Miqi, autorka instagramowego profilu Čtu feministicky Linda, burleskowa artystka Riss, Jana Myšáková z organizacji Respektuju, drag performer Creativeswine i inni. EllyZ wystąpiła dotychczas na festiwalach takich jak Beats for Love czy słowacki Uprising. 

 

 

-----
Bądź na bieżąco:

FACEBOOK | INSTAGRAM | SPOTIFY

-----

Koncert organizowany we współpracy z platformą Liveurope, inicjatywą, której celem jest wspieranie miejsc koncertowych w promowaniu twórczości początkujących europejskich artystów.

Platforma stanowi znak jakości, przyznawany klubom muzycznym zaangażowanym w promocję europejskiej różnorodności muzycznej. Celem Liveurope jest usprawnienie organizacji występów młodych europejskich artystów na całym kontynencie oraz pomoc im w dotarciu do nowych, zagranicznych odbiorców. Założona w 2014 roku platforma Liveurope jest pierwszą tego rodzaju inicjatywą w Europie.

Liveurope to projekt współfinansowany przez program "Kreatywna Europa" oraz projekty takie, jak Above 55° (wspierany przez Fundusz Kultury Nordyckiej) oraz Soundcat (Instytut Ramona Llulla), w celu zwiększenia możliwości koncertowania wśród początkujących europejskich artystów.

Data

8 marca 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Stodoła Sp. z.o.o.
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388