Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Five Finger Death Punch

Five Finger Death Punch

12 marca 2014, środa, , Duża Scena

Data

12 marca 2014

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Karta podarunkowa

18:00 otwarcie bram
19:00 Pop Evil
19:50 Upon a Burning Body
21:00 Five Finger Death Punch

Live Nation i Klub Stodoła prezentują koncert heavy metalowej grupy FIVE FINGER DEATH PUNCH.

Środa, 12.03.2014
Klub Stodoła, Warszawa

Wraz z datami koncertów wydanie drugiej części albumu "The Wrong Side Of Heaven And Righteous Side Of Hell, Volume 1" w dniu 15 listopada.FIVE FINGER DEATH PUNCH - IVAN Moody (wokal), ZOLTAN BATHORY (gitara), JEREMY SPENCER (perkusja), JASON HOOK (gitara) i Chris KAEL (bass) – ogłosili, że wrócą do Europy na wiosnę przyszłego roku na ich najbardziej ekspansywną trasę koncertową w historii zespołu.
Światowa trasa promująca podwójny krążek „The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell Volume 1 i Volume 2 rozpocznie się 8.11. w Sztokholmie, gdzie na Bandit Rock Awards zespół ogłosił daty swoich europejskich koncertów.
Zespół koncertuje obecnie jako gość specjalny na Avenged Sevenfold na europejskiej trasie zespołu-która rozpoczęła się 06 listopada w Helsinkach, w Finlandii a zamknie w dniu 5 grudnia w Rosji. Więcej o trasie i biletach na stronie: www.fivefingerdeathpunch.com/tour.

Do Polski zespół zawita już w Marcu na koncercie w warszawskim Klubie Stodoła. Supportem 5FDP będzie Upon a Burning Body. Wydarzenie będzie mieszanką wybuchową dla wielbicieli głośnego, metalowego grania.

Zespół kontynuuje odliczanie do wydania drugiej części ich muzycznego arcydzieła THE WRONG SIDE OF HEAVEN AND THE RIGHTEOUS SIDE OF HELL, VOLUME 2, które na sklepowe półki trafi już 15 Listopada wydany przez Eleven Seven Music (ex-US).

Wcześniej w tym roku , " The Wrong Side Of Heaven AndRighteous Side Of Hell, Volume 1 " zadebiutował na # 2 w USA na liście Billboard Top 200 Album Chart ( sprzedano 113.000 albumów w pierwszym tygodniu) , # 3 w Kanadzie # 4, w Niemczech, # 12 w Australii i # 21 w Wielkiej Brytanii. Singiel “Battle Born” gościł na playlistach wszystkich rockowych stacji radiowych na świecie, w tym w Antyradiu .
Od chwili powstania w 2006 , FIVE FINGER DEATH PUNCH przekształcił się w prawdziwą Rockową Maszynę. Zespół wyprodukował trzy złote albumy w USA - The Way of the Fist (2007) , War Is The Answer ( 2009 ) i American Capitalist ( 2011) – sprzedane w ponad 4,5 mln egzemplarzy na całym świecie. Ich utwory pojawiły m.in, w grach  Splatterhouse i Madden 13 , jak również w serialach NBC, Criminal Minds i Revolution
Gościli na licznych okładkach magazynów rockowych na całym świecie w tym Metal Hammer edycja kolekcjonerska.

Wszystkie daty koncertów znajdziesz http://www.fivefingerdeathpunch.com/tour.

 


Support - Upon a Burning Body pochodząca z San Antonio, Teksas, pięcioosobowa grupa metal/Hardcore.  Dzięki jasnej wizji swojej tożsamości i niezmierzonego poziom determinacji , Upon a Burning Body dobitnie rozprzestrzenia swoje idee poprzez kreatywne teksty, muzykę pełną wiary i nieustające dobre brzmienie.
FIVE FINGER DEATH PUNCH z supportem Upon a Burning Body
Warszawa 12 marca 2014, Klub Stodoła

Bilety w cenie 99,00 PLN dostępne na www.stodola.pl i www.livenation.pl.

Przedsprzedaż albumu VOL. 2 na: http://bit.ly/Pre-Order5FDP4v2 

Więcej informacji na:
www.fivefingerdeathpunch.com
www.facebook.com/fivefingerdeathpunch
https://twitter.com/FFDP (@FFDP)
www.youtube.com/user/5fdp
www.youtube.com/user/5FDPVEVO
Więcej o zespole 5FDP:
www.msopr.com/n/client-roster/five-finger-death-punch
 

 

Data

12 marca 2014, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31