Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
GALA PŁYTY ROCKU ANTYRADIA 2019

GALA PŁYTY ROCKU ANTYRADIA 2019

19 marca 2020, czwartek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

19 marca 2020
Drzwi otwarte: 19:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 20:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Artyści na koncercie

Allusinlove
Blues Pills
Bruklin
Karta podarunkowa
Drzwi otwarte: 19:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 20:00

19 marca (czwartek) w warszawskim Klubie Stodoła zostaną ogłoszeni laureaci 14. edycji "Płyty Rocku Antyradia". Ostatnią z zaproszonych gwiazd będzie Blues Pills ze Szwecji. Obok nich wystąpią też brytyjska formacja Allusinlove oraz Bruklin - ubiegłoroczny zwycięzca "Antyfestu Antyradia".

Blues Pills to kapela dobrze zana polskim fanom muzyki rockowej. Powstała w 2011 roku w szwedzkim Örebro. Swoją oryginalną stylistykę zawdzięcza mieszance elementów psychodelicznego rocka i bluesa, w której słychać inspirację klasyczną muzyką rockową lat 60. i 70. W Polsce byli już kilkukrotnie, ostatnim razem na Pol’and'Rock Festival w 2018 roku, gdzie spotkali się z bardzo ciepłym przyjęciem przez wielotysięczną publikę. Na swoim koncie mają dwa albumy studyjne, a jeszcze w tym roku ukaże się ich trzecia płyta, z której kawałki z pewnością będzie można usłyszeć podczas gali „Płyty Rocku Antyradia” 2019.   

Obok Blues Pills na scenie wystąpi też brytyjski Allusinlove - rockowa post-grunge'owa formacja, znana z takich przebojów jak choćby "All Good People". Ich debiutancki album "It's Okay To Talk", którego premiera miała miejsce w czerwcu 2019 roku, został nominowany do plebiscytu Antyradia. Publiczność zobaczy również rodzimy Bruklin - ubiegłorocznych zwycięzców "Antyfestu Antyradia".

Gala „Płyty Rocku Antyradia” to jednak przede wszystkim ogłoszenie wyników najważniejszego plebiscytu muzyki rockowej w Polsce. Stanie się to już po raz czternasty. Za 2019 rok nominowano w dziesięciu kategoriach kilkadziesiąt zespołów i artystów z Polski i zagranicy. Wśród nich m.in.: Kult, Nocny Kochanek, Muniek Staszczyk, Pidżama Porno, Rammstein, Volbeat, Slipknot, Ozzy Osbourne czy Greta Van Fleet. O tym kto otrzyma statuetki decydują słuchacze Antyradia i fani muzyki rockowej. Głosować można na stronie Antyradio.pl do 14 lutego br.

Bilety na rockowe wydarzenie sezonu są już do kupienia na stronie www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, w kasie Klubu Stodoła oraz na eventim.pl i ebilet.pl.

Zobacz na żywo, kto tym razem odbierze statuetki "Płyty Rocku Antyradia"! Musisz tam być!

Data

19 marca 2020, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Artyści na koncercie

Allusinlove
Blues Pills
Bruklin
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31