Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
GOJIRA - KRAKÓW (klub Kwadrat)

GOJIRA - KRAKÓW (klub Kwadrat)

10 czerwca 2015, środa, Kraków, Klub Kwadrat, Główna

Data

10 czerwca 2015

Miejsce

Klub Kwadrat, Kraków

Scena

Główna

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Gojira

Gatunek

Hard & Heavy
Karta podarunkowa

Dotarła do nas smutna wiadomość, zespół Gojira odwołał koncert w Krakowie z powodów rodzinnych. Tutaj znajdziecie oficjalną informację od zespółu.
Więcej informacji wkrótce.

To our fans in Krakow, Moscow and Saint Petersburg, we Gojira regret to announce that we will be reluctantly canceling our upcoming performances on June 10th, 13th and 14th due to a personal family emergency. Best efforts will be made to reschedule these dates and refunds will be available at point of purchase. We are deeply sorry and hope to make these shows up for you in the near future. We cannot thank you enough for your understanding during this time and we look forward to resuming our tour on June 16th in Helsinki, Finland.

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują
GOJIRA na koncercie w Polsce!
10 CZERWCA 2015
KLUB KWADRAT Kraków

SUPPORT: THY DISEASE

Specjalizujący się w trash i groove metalu zespół Gojira powstał w 1996 roku we Francji. W 2001 roku, po kilku wydanych demach, na rynku ukazał się ich debiutancki album Terra Incognita. W sumie grupa ma na koncie pięć studyjnych krążków – oprócz debiutu są to The Link (2003), From Mars to Sirius (2005), The Way of All Flesh (2008) i L’Enfant Sauvage (2012) oraz dwa albumy koncertowe.
Gojira łączy doskonały warsztat z progresywnymi melodiami i dającymi do myślenia tekstami. W twórczości zespołu widoczne są wpływy dokonań takich zespołów jak Tool, Death, Morbid Angel, czy Metallica. I właśnie Metallica w 2009 roku zaprosiła Gojirę na trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Dla członków francuskiego bandu było to ogromnym dowodem uznania ze strony legendarnego zespołu  i spełnieniem ich muzycznych marzeń.
Ostatni album w dorobku Gojiry pt. L'Enfant Sauvage wokalista i gitarzysta grupy Joe Duplantier podsumowuje: Ta płyta jest bardzo intensywna. Mamy mnóstwo ognia w naszych umysłach i ciałach i musimy go oddać poprzez muzykę. Jednak nie chcemy nim spalić ludzi. Chcemy, aby wstrząsnął ich głowami. Chodzi o zamianę surowej energii w coś pozytywnego. W jednym z wywiadów, którego Joe udzielił przed ich występem na festiwalu Sonisphere 2012, powiedział: Polacy to naród kochający heavy metal, to naród który ma we krwi ciężką muzykę… Death metal - jesteście chyba drugim miejscem po Skandynawii, gdzie ten rodzaj muzyki jest tak popularny*.  Udowodnijmy, że się nie mylił.

Gojira zapewni Wam dużą dawkę ciężkiego grania już 10 czerwca w klubie Kwadrat w Krakowie!

ZAPRASZAMY
Bilety w cenie: 79 pln
Start sprzedaży biletów – 24 lutego, godz. 10.00

Bilety dostępne na www.stodola.pl oraz www.LiveNation.pl.


*źródło - Gitarzysta

Data

10 czerwca 2015, 00:00

Miejsce

Klub Kwadrat, Kraków

Scena

Główna

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Gojira

Gatunek

Hard & Heavy
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31